Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A hidratáló ajakbalzsam szőlőmagolaj tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja ajkait. Parabénmentes.

lois

2018. február 2.

Nekem a vaníliás van meg, nagyon jó illatú, elég tömény, dús, zsíros, télen pont jó, de már kezdem unni és nem fogy olyan hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

starflo

2015. február 9.

Jó illat, jó hidratáló hatás ennél nem is kell több :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Jó illat, jó hidratáló hatás ennél nem is kell több :)

RebekaBeka

2014. november 13.

Nem tudom ti hogy vagytok vele , de ő megutáltatta vele az össze Labellot :D Az állaga tökéletes , az illatával együtt :) Őszi/Téli időszakban alap darab a kabátok zsebeiben .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 13.

babackaa

2014. szeptember 28.

Tipikus yves rocher hatas de az osszes kozul nekem ennek egyaltalan nem jon be az illata :( jol hidratal de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

gyik

2014. augusztus 14.

Imádom. Én már csak a netről tudtam rendelni, mert a boltokban elfogyott és azt mondták, hogy kifutó.:-( Olyan idióták a gyártók, hogy mindig a legjobb termékek gyártását szüntetik be, viszont a sok szart évekig képesek erőltetni a vevőkre. Nagy kár, hogy megszűnik, mert szuperül hidratál, kellemesen zsíros, nem ragad. Én mondjuk illatot alig érzek rajta, de ezt nem is bánom, szagolgatósnak ott van a kókuszos:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

LaurenC.

2014. július 28.

regota a kedvencem. finom illatu, azonnal hidratal, ruzsa ala is remek alap. nem okoz fuggoseget. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

Виктория

2014. július 22.

Az illata nagyon finom, a hatása átlagos, megelőzésre bevált. Sajnos nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Kiki7

2014. április 14.

Nekem sajnos a tekergetős bigyója egy nap használat utána elromlott, már nem tudtam visszacsavarni az ajakbalzsamot, ami elég bosszantó. Egyébként a hidratálása nagyon jó és az illata... mennyei!! Összességében kedvenc, de -1 csillag a nem elég strapabíró csomagolásért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

csoknyom

2014. április 6.

Az utolsot hoztam el tegnap az egyik uzletbol, mivel azt hallottam kifuto termek.. szeretem, tipikusan az az Yves Rocher illata van :) ugy nez ki a tokeletes ajakbalzsam kereseset befejeztem egyenlore, mig o el nem fogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

bambi023

2014. március 23.

imádom! jobb, mint a kakaóvajas himalaya herbals!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

imádom! jobb, mint a kakaóvajas himalaya herbals!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate