Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. december 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Kandírozott narancs és mandula illatú, gyorsan beszívódó, hidratáló kézkrém.

redakkrisztinaa

2016. november 20.

Az illatát imádom , és a hatását is. Kicsit vizes állagú , így elég hamar beszívódik , ennek ellenére nagyon jól hidratál , és tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Ginabebi

2016. augusztus 13.

Ajándékba kaptam, és a csomiban volt ugyanebből az illatból a kézmosója is. Az illata fino, igazi karácsonyi, de a krém kicsit zselés, fura érzés; viszont egész gyorsan beszívódik, bár nem hidratál úgy, mint egy kézkrémnek kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

ftmea13

2016. június 22.

Az illata valami mesés, könnyen szívódik, viszont nálam karácsony, tél elteltével már vissza is került a polcra, valahogy a jó időben nem tudja megszokni az orrom, ezért váltottam Ziajára. Viszont biztos még le fog kerülni, mert egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

kdorci

2016. február 14.

Nagyon sokat hezitáltam, hogy melyik illatot vegyem meg belőle, de nagyon jól döntöttem, hogy ezt választottam. Nagyon finom, kellemes illata van, elég hamar be is szívódik. Azért kap csak négy csillagot, mert lehetne sokkal gazdagabb a textúrája és hidratálhatna jobban is!! Télre ennél kicsit több kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Christi

2016. február 5.

nemsokára elfogy a tubus, munkahelyemre vittem be.nagyon tetszik az illata, narancsos zselés szaloncukor illata van, a szétszárított kezeken nem segít de ha csak alap pici hidratálás kell akkor arra jó lehet. mivel nekem ennél több ápolásra van szükségem ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

p1nkp4nth3r

2016. január 12.

Bár engem a csomagolása jobban karácsonyi hangulatba hoz, mint az illata (kellemes, de én intenzívebb, édesebb illatélményre számítottam), de jó kis termék. Szépen hidratál, az ekcémámat is egész jól helyrepofozza és most már rendszeresen kenegetem a kezeim, mintha már maga a használata élmény lenne! Barátnőim is folyton ezt használják vs. Neutrogena, amikor előveszem a táskámból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

heather

2015. december 29.

Nem bíztam a hidratáló hatásában igazán.
Azért persze a karácsony előtti időszakban meg kellett vennem egyet :), de megérte.
Hagy ugyan valami síkos réteget a kezeimen, de legalább hidratál, mi több: nekem nagyon bevált!Még mosogatás után is érezhető a hatása.Csuda illat, olyan, mint a régi narancsos zselés szaloncukoré. Sajnálni fogom, ha elfogy, mert alapdarabbá vált a táskámban. Így viszont meg merem próbálni a márka többi kézkrémét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Nem bíztam a hidratáló hatásában igazán.