Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2016. március 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

A kandírozott narancs és fahéj illatú ajakbalzsam táplálja és védi ajkait. Mandulaolajban és karitévajban gazdag, krémes textúrájának köszönhetően azonnali komfortérzetet nyújt. Színtelen.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Szerettem az illatát, textúráját, színét. Viszonylag hamar elfogyott.
A jobb ajakápolók közé sorolnám mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Szerettem az illatát, textúráját, színét. Viszonylag hamar elfogyott.
A jobb ajakápolók közé sorolnám mindenképp.

ako

2017. április 15.

Nagyon szerettem használni. Megfelelően hidratált és finom illata volt. Kár, hogy elfogyott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Roxxy

2017. január 3.

Egész jól hidratál.Nagyon jó illata van,sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Egész jól hidratál.Nagyon jó illata van,sokáig elég :)

redakkrisztinaa

2016. november 26.

Karácsonyi időszakba tökéletes főként az illata miatt , igaz túl nagy hidratálást nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Angyalkaja

2016. szeptember 22.

Isteni illat, közepes hidratálás, többet nem vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Isteni illat, közepes hidratálás, többet nem vártam tőle.

blondeowl

2016. február 28.

Karácsonyi szerelem. Jól hidratál és szép fényt ad a számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Karácsonyi szerelem. Jól hidratál és szép fényt ad a számnak.

nyuszimo

2016. január 24.

Nem csodaszer, de maga a karácsony, egy kis tubusba csomagolva. Szeretem az illatát, nem hidratál rosszabbul, mint egy labello például. Elcsábultam, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Nymphea

2016. január 2.

Annyira kár, hogy ez is csak annyit ér, mint a márka ajakápolói. Ápolni nem ápol,csak viaszréteget képez, de mentségére legyen mondva, hogy iste ifinom az illata, így jobbhíján ha kimegyek télen az utcára, akkor használom és alig tudok ettől a fincsi illattól betelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Black Fairy

2015. december 22.

Én szeretem...Bár télre nem igazán elegendő ez a hidratáló képesség, az illata nagyon finom, és szerintem átmeneti időszakokban bőven elmegy kategória - leginkább a labellokra emlékeztet mind állagát, mind hatását tekintve, és én azokat is kedvelem...
Enyhe fényt ad a szájnak, és az íze se rossz - szerintem - mondjuk sajnos függővé tesz, mert ha bizonyos időközönként nem kenjük be újra a szánkat, akkor kicserepesedik...

Annyira vágytam rá, és pont ennyit vártam tőle (többet semmiképp se), szóval nincs szívem négyesnél rosszabbat adni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Csillagszem

2015. december 19.

Szárít és különösebben nem éreztem a narancsot és a fahéjat...nem hogy nem venném újra, ezt sem fogom elhasználni. Sajnálom:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.