Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny szemre.

fayless

2023. január 19.

Kaptam egyet Karácsonyra fekete színben. Szerencsére csak itthon próbáltam ki. Kenődik és felmegy a szemöldök alatti bőrredőre. Ugyanolyan rossz minőségű, mint a Lidl (Cien) szemceruzája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 19.

NatureBeauty

2022. április 13.

Mivel eléggé elkenődik, így max az alsó ívet rajzolom meg vele óvatosan. Nem tartós, az biztos, de sajnos eddig kb. ez az egyetlen kajal, ami nem irritálja a szemem, ezért 4 csillagot adok neki. Azóta már más a csomagolása, újítottak rajta, de a tartóssága ettől függetlenül még mindig gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

Lylien

2022. február 21.

Yves Rocher Crayon Khol / Khol Pencil néven vettem (pont ezzel a névvel nem találtam meg itt Krémmánián).
Borzasztó. A 01. Noir árnyalat két órán belül olyan pandaszemeket alkot, mintha boxedzésről jöttem volna. Alul, felül maszatos.
Hibába szép a színe, nagyon idegesítő, hogy egy percig sem tartós. És nem, nem a többi sminktermékkel van a baj.
Mérgemben párszáz forintért vettem egy Essence-t, hát zongorázni lehet a különbséget. Jó példa, hogy nem kell minden szemceruzának feltapadni a felső szemhéjra... Ezt az Yves Rocher darabot pedig inkább ki kéne vonni a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

Whosthatfitgirl

2018. április 10.

Nagy csalódás. Nem fog rendesen, nagyon sokszor át kell húzni, hogy valami látszódjon, cserèbe viszont hajlamos "morzsálódni" is, napközben pedig pereg le. Kukagyanús a dolog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

balvenie

2018. március 23.

Akciósan jutottam hozzá, így két színben vásároltam meg, sötétkékben és bordóban. Próbálom őket használni, de nem megy... Nagyon kemény, nem kenhető, a színe semmilyen. Elsatírozni nem lehet. Nagyon rá kellene nyomni ahhoz, hogy valami színt adjon, de ezt nem a szememnél fogom megtenni. Számomra használhatatlan... Nagy csalódás ez a szemceruza, leszoktatom magam az Yves Rocher termékekről lassan, pedig régen a kedvenc márkám volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

hollieme

2017. március 11.

a tartósságával annyira nem volt gondom, bár tény, hogy nem marad fent olyan sokáig, de ezzel még megbarátkoztam volna. az én szememnek viszont elviselhetetlen volt ez a ceruza, csak párszor használtam, de mindig begyulladt tőle a szemem, nagyon furcsa, kellemetlen, irritáló érzés volt viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

etoc

2017. január 14.

Feketém van, és egyszerűen használhatatlan. Nagyon halvány színt hagy, ha megerősítem, akkor meg irdatlan vastag lesz a vonal, és még pereg is, könnyen elmosódik. A vízvonalon meg abszolút semmi nem látszik belőle. Nem ezt vártam ettől a márkától. Természetesen egyből kettőt vettem, dehát ugyanazt produkálja mind a kettő, pedig reménykedtem, hogy csak az egyik selejtes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Vika

2015. szeptember 14.

Nem rossz, nem rossz, de lehetne tartósabb is. Nekem gyorsan maszatolódott és picit irritálta a szememet is. Ennyi pénzért többet vártam :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Reddiamond

2015. március 24.

Sokszor volt törött a belseje, pedig nem ejtettem le őket. Hatásilag meg vagyok elégedve, de a töröttség miatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Ildie

2014. december 26.

Nekem bevált, de nem egy nagy szám. Ukranából kb 400 ft ért szereztem többet is, ennyiért jó. Én azért szeretem, mert ha nem akarok ceruza vonalat, hanem füstösös sminket, aminek a töve söté de átmenetes na ez erre simán jó. Nem mindig akarok tussal vagy plusz cerkával vonalat látni a pillatőbe. Szóval maszatolásra kiváló. Én nem bántam meg, hogy megvettem, de nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.