Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny szemre.

Yves Rocher Kohl Szemceruza 01 Noir Fekete
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Whosthatfitgirl

2018. április 10.

Nagy csalódás. Nem fog rendesen, nagyon sokszor át kell húzni, hogy valami látszódjon, cserèbe viszont hajlamos "morzsálódni" is, napközben pedig pereg le. Kukagyanús a dolog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

balvenie

2018. március 23.

Akciósan jutottam hozzá, így két színben vásároltam meg, sötétkékben és bordóban. Próbálom őket használni, de nem megy... Nagyon kemény, nem kenhető, a színe semmilyen. Elsatírozni nem lehet. Nagyon rá kellene nyomni ahhoz, hogy valami színt adjon, de ezt nem a szememnél fogom megtenni. Számomra használhatatlan... Nagy csalódás ez a szemceruza, leszoktatom magam az Yves Rocher termékekről lassan, pedig régen a kedvenc márkám volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

hollieme

2017. március 11.

a tartósságával annyira nem volt gondom, bár tény, hogy nem marad fent olyan sokáig, de ezzel még megbarátkoztam volna. az én szememnek viszont elviselhetetlen volt ez a ceruza, csak párszor használtam, de mindig begyulladt tőle a szemem, nagyon furcsa, kellemetlen, irritáló érzés volt viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

etoc

2017. január 14.

Feketém van, és egyszerűen használhatatlan. Nagyon halvány színt hagy, ha megerősítem, akkor meg irdatlan vastag lesz a vonal, és még pereg is, könnyen elmosódik. A vízvonalon meg abszolút semmi nem látszik belőle. Nem ezt vártam ettől a márkától. Természetesen egyből kettőt vettem, dehát ugyanazt produkálja mind a kettő, pedig reménykedtem, hogy csak az egyik selejtes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Vika

2015. szeptember 14.

Nem rossz, nem rossz, de lehetne tartósabb is. Nekem gyorsan maszatolódott és picit irritálta a szememet is. Ennyi pénzért többet vártam :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Reddiamond

2015. március 24.

Sokszor volt törött a belseje, pedig nem ejtettem le őket. Hatásilag meg vagyok elégedve, de a töröttség miatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Ildie

2014. december 26.

Nekem bevált, de nem egy nagy szám. Ukranából kb 400 ft ért szereztem többet is, ennyiért jó. Én azért szeretem, mert ha nem akarok ceruza vonalat, hanem füstösös sminket, aminek a töve söté de átmenetes na ez erre simán jó. Nem mindig akarok tussal vagy plusz cerkával vonalat látni a pillatőbe. Szóval maszatolásra kiváló. Én nem bántam meg, hogy megvettem, de nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

claudia.nyilas

2014. december 9.

Borzasztó, semmire sem jó. Sajnos több szint is vettem ebből (kék, fekete, barna), de soha nem nyúlok értük.
Azt hiszem ez mindent elmond. Nem pigmentáltak, rövid viselés után eltünik, mint ha ott sem lett volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

senskin

2014. október 28.

Nem rossz,kicsit kenődik ugyan, de lágyabb sminkhez jó lehet. Nem veszem újra, de kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Biu

2013. július 1.

Sajnos (vagy nem sajnos) a fekete szemceruzákkal mindig nagyok az elvárásaim. Azt hiszem már kinőttem abból a korból, amikor pandaként sétálgathatok csak úgy az utcán. Jó, megtehetném, de már nem szeretném, és kész :D. Egy szó mint száz, megvettem, mert olcsó volt, és mert az YR sminktermékeiben eddig nem csalódtam. Bár nem mindentől dobtam el az agyam, de csalódást még egy sem okozott. Nos ez kissé igen. Nem tartom totál pénzkidobásnak, de túl puha az állaga és nem kellően fekete a fekete. Emellett pedig igen, nekem is elmászkál. Nem lesz meg a panda effekt szerencsére, de nem onnan törlöm le este, ahova reggel felkentem, és ez kicsit aggaszt vele kapcsolatban. Minden esetre elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.