Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Passzé, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ágibaba1982

2013. augusztus 31.

A legeslegnagyobb kedvenc! Nekem hidratál, fényessé teszi az ajkaimat! Én rúzsok alá is használom, így nekem tartósabb! Biztos, hogy csak ezt fogom venni ezentúl! Imádom! Csillagos 5-ös!:)

Update:

A kedvenc Yves Rocher termékem volt, és megszüntették!:((((Óriási csalódás, mert szerintem csúcs szuper volt, már bánom, hogy nem raktároztam be belőle anno...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Update:

fdorottya

2013. augusztus 11.

Nekem sajnos annyira kiszárított a számot, hogy teljesen kisebesedet! A kukában végezte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Lills

2013. június 19.

Télen gyakran használtam, hidratál, és van egy enyhe csillogós fehér színe, nekem tetszik. Elég kemény az állaga, illata is a kellemes kókusz, nem az a műkókusz (amit én egyébként szeretek) viszont a csomagolása nem túl praktikus. Oké, hogy nagyon igényes és cuki, viszont belenyúlni kézzel még otthon sem higénikus, és még macerás is kiszedni a kemény állaga miatt (elég hosszú körmöm van, el tudjátok képzelni mennyit szenvedtem vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 19.

_ca_

2013. május 4.

Találkoztam már nála jobb ajakbalzsammal, de az illata és a szépséges csomagolása miatt mindenkinek ajánlom, egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

muffin93

2013. április 13.

Jól hidratál, 750 forintért nem drága. Tetszik, hogy csak természetes dolgok vannak benne. Azonnal a kedvencem lett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Mesi

2013. március 18.

Nagyon szeretem, teljesen beszívódik!
Ízetlen, de az illata finom. A tégelyes megoldás miatt én csak otthon használom, éjszakára és reggelente sminkelés előtt teszem fel.
Egy hátrány: picit fehéres a színe még vékonyan felkenve is, ezért én utcára nem megyek benne, amíg be nem szívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Nagyon szeretem, teljesen beszívódik!

nkikina

2013. január 7.

Jól hidratál, finom az illata. Kedvenc!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 7.

Jól hidratál, finom az illata. Kedvenc!!:)

linda.labik

2012. december 12.

Kellemes érzés, remekül hidratál, a üvege pedig tényleg nagyon jópofa. Én ajándékba kaptam, de ha elfogy, szerintem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Malachite

2012. december 7.

Testvérem ajánlására vettem meg. Az üveg strapabíró, igényes darab, az ajakápoló finom illatú, kellemes érzetű, nem darabos amikor megpróbálok kivenni belőle. Megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

indian holi

2012. november 6.

Az itten vélemények hatására vettem meg, bár több YR ajakápolót használtam már. S igazából a kókusz illatát nem szeretem, de ez nagyon kellemes. Este és reggel használom, csak otthon (higiénia miatt) és bevált. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil