Yves Rocher

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rendoca, Módosítva: 2017. március 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakból készült korrektorecset. Segíti elrejteni a sötét karikákat, a bőrpírt és az egyéb bőrhibákat.

kneva

2017. július 6.

Szerintem ez egy nagyon jó ecset nagyon jó áron. Szintetikus szálak, krémes vagy folyékony korrektort szépen felvisz, eloszlat. Estee Lauder Doublewear korrektorral használtam, ANR szemránckrémmel kevertem el, hogy könnyedebb állaga legyen, ahogyan az üzletben tanították. Szoktam vele az YSL TouchE Eclat-ot is elegyengetni. Bár bevallom sokszor a gyűrűsujjaimmal azért rásegítettem a végeredmény tökéletesen természetessé tételében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.