Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Kellemes, ínycsiklandó illat körtével és kakaóval.

Ár: 5500 foxpost az árban , Eladó: HelloSziaIvett
Állapot: 100/95 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost
RITKASÁG! Yves Rocher Körte és Kakaó EDT - Csere is!
Ár: 1000 Ft vagy üvegében csere , Eladó: kvin
Állapot: 10 ml vagy 100/kb.90ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

HelloSziaIvett

2020. szeptember 24.

Ez a parfüm volt az első életemben, aminek az utolsó cseppjét is elhasználtam. Voltak előtte ilyen olyan illataim, nem is rosszak, de valahogy mind csak porosodott. Nem tudom mi lelt akkoriban mikor ezt kiadták, mert hirtelen felindulásból megvettem és pár hónap alatt el is használtam. Ez betudható annak, hogy nem annyira tartós illat, de meglepő hogy nem tudtam ráunni. Utána persze beindult bennem is a parfümmániás, és halmoztam, gyűjtöttem, teszteltem mindent ami klasszikus vagy modern, drogériás vagy nieche, virágos vagy gyümölcsös, minden mindegy alapon :D
Most évekkel később ismét érezni akartam és Dórinak hála szert tettem nagyon jó áron egy teljes üvegre, amit innen is köszönök!
Így tapasztaltabb szaglószervvel már máshogy érzem, de még mindig nagyon különleges illat. Nem cukorbomba, és attól függetlenül hogy egy drogériás edt nagyon szép mélysége van amit szerintem a kakaónak köszönhet. Kicsit talán samponos utóérzés, erős érett körte illattal, tartósságát tekintve szokásos 3-4 óra elég bőrközeli szinten, de ezt szépen tartja.
Nagyon komfortos, nem bántó, én a múltunk miatt inkább felfelé kerekítek vele kapcsolatban mint lefelé :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

andrea91

2019. július 17.

Nem egy nagy műremek, de kellemeske, én szívesen nyúlok érte, nem túl sok és nem fárasztó. Amit én külön szeretek benne hogy nagyon jó a fújókája, szuperül porlaszt, így vékony rétegben nagy felületre kerül. Viszont nem tartós, kb egyáltalán, és eleve halovány illatka ami végülis jól is áll neki, de mégis tudnám jobban és tovább élvezni:D Műkörte, műkakaó, és valahogy kicsit szappanos-samponos is (nem tudom mi módon, nagyon fura) de tényleg nagyon komfortos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Mangoka

2018. január 26.

Eléggé válogatós orrom van, de ez...kész vagyok... megvett teljesen, de a mandarinos is.
Olyan illatkompozíciót sikerült összehoznia az Yves Rochernek, mint a nevesebb parfümházaknak 5 évente, elképesztő, és ezt ilyen alacsony áron. Le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

cseresznye007

2017. július 26.

Egy szóval jellemném,a LEGJOBB gyümölcsös parfüm!!!
Az ajakbalzsamját még novemberben vettem meg,és amint beszívta az ajkam,rögtön újrakentem.Imádtam.Kikapartam az egész tégelyt annyira. :D
És most tájékoztattak hogy soha a büdös életben nem lesz többet,így zokszó nélkül megvettem a parfümjét most júliusban,hiába nem egy nyári illat,nekem a körte az nem szezonális illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Egy szóval jellemném,a LEGJOBB gyümölcsös parfüm!!!

mizsofia

2017. május 19.

Még télen vettem meg ezt a tusfürdőt, de nagyon szeretem. Amúgy is imádom a körte illatot, úgyhogy amikor megláttam ezt a kombinációt mindenképp be akartam szerezni. Szerintem mind a kakaó, mind a körte kiérződik belőle, bár a bőrömön én inkább a kakaót érzem. Én nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

szofiaa

2017. február 5.

Amikor először olvastam ezt a kombinációt akkor nem tetszett, de amint kipróbáltam abszolút belészerettem! Csomagba kaptam karácsonyra , ami tartalmazott még egy kézkrémet és egy testápolót, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

pilleriin

2017. január 24.

Ünnepélyes, fincsi illat, tetszik az üvege.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Ünnepélyes, fincsi illat, tetszik az üvege.

AlmásiKriszta

2017. január 2.

Karácsonyra kaptam ebből az illatból egy csomagot (tusi, testápoló, stb.) és nagyon tetszik, mert szeretem a körte illatot, amit ritkán lehet kapni. Az utolsó a Fruttini pear&peach test permet volt amit használtam és azóta nem találtam semmi körtést. Ma véletlenül betévedtem egy Yves Rocher boltba és legnagyobb örömömre megláttam, hogy van belőle eau de toilette is. Gondolkodás nélkül vettem belőle, pláne, hogy még karácsonyi akcióban volt (1950 Ft). A lényeg, hogy nagyon kellemes az illata. Nekem inkább a körte jön át, nyilván mert azt keresem benne, ugyanakkor érezni a kakaót is és a kettő keveréke nagyon kellemes. Az illat maga nagyon szerény, visszafogott ami nekem nagyon tetszik, mert ki nem állhatom ha valaki illatfelhőt húz maga után. Már most nagy kedvenc, de sajnos nem sokáig tud az lenni, mert az egész illatcsaládot a 2016-os karácsonyi időszakra adták ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

ami2015

2016. december 28.

Én inkább a kakaót érzem belőle a bőrömön. :) Nagyon akciósan vettem, gondolom, kiszórják most a megmaradt karácsonyi termékeket. Sajnálom, hogy a mandarinos társa már nem volt, azt is kipróbáltam volna. Bőrön nem annyira, de ruhán nekem elég tartós. Tényleg ünnepi illat nekem is, el fogom használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

racznekata66

Korcsoport: >54
2016. december 23.

Fincsi, ünnepi illat, még novemberben megvettem. A kakaót nem annyira érzem ki, a körte dominál benne. Sajnos rajtam nem eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 23.