Yves Rocher

Ár:   440 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% pamutból

Whosthatfitgirl

2020. február 1.

Egyszer vettem, sajnos nekem se vált be. 😕 Nagyon szöszöl ès valóban nem túl puha. Az ára viszont húzós, olcsóbban nagyobb kiszerelèst veszek az Aldiban, ami szuper.🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Boriskajuliska

2020. február 1.

Vékony és sprőd, még szerencse, hogy nem nagy kiszerelés így hamar a végére érek. Soha többé!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 1.

Benedetta88

2018. december 13.

Jó minőség. De olcsóbbat és hasonló minőségűt is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Jó minőség. De olcsóbbat és hasonló minőségűt is kapni.

AKiss

2017. október 24.

Kb. nyár közepétől megoldották a négyszög körösítését, kerek lett ő is :) Pedig olyan kis különleges volt az a négyzetalak :) A minősége: hát, néha kifogtam olyat, hogy "egyet vesz, kettőt kap", azaz egyet akartam csak kivenni (felülről), de hozzáragadt az alatta levő és így az is jött :/ Bosszantó volt, mert a második elkezdett a közepénél szétjönni, így ha nem fogdostam össze az alsót is, hogy szétváljanak, akkor az eredmény ez lett: másfél korong + egy fél a zacskóban, és persze szöszös oldalak. És volt egy egész ilyen tasakom, hogy csak a vége felé volt pár használható, szétváló korong! Nade hagyom a kálváriámat (majdnem visszavittem egyébként), a lényeg, amit javasolnék, hogy mielőtt megveszi valaki, érdemes kicsit válogatni a kint lévő 2-3-4-5-6 közül, mert a zacskón át látszik, hogy mennyire állnak külön a darabok, mennyire simulnak össze - utóbbi esetben előfordulhat az előbb leírt kényelmetlenség. Mondjuk 20-ból egy alkalommal jártam így. Ja, és már 590 Ft, ami azért több, mint sok! Találtam is olcsóbbat és nagyon jót, ahhoz képest ez, főleg az ára miatt ****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

kneva

2017. július 6.

A szögletes alak kész felüdülés a többi kerek korongvattához képest! Nagyon jó, puha, nem foszlik. Azért váltottam róla, mert ennyi pénzért dupla mennyiséget is lehet venni hasonló jó minőségben. Én pedig sokat használok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

TundiPapp

2017. június 11.

Nekem magyon bevallt.
Puha, konnyen hasznalhato, az aranak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Nekem magyon bevallt.
Puha, konnyen hasznalhato, az aranak megfelel.

Csipetke

2017. február 24.

Az elején nagyon tetszett,hogy milyen puha.Nagyon jó használni.Egy kicsit szöszöl,ezért a szememről a sminket nem ezzel mosom le. De arcra meg körömlakk lemosásra tökéletes szerintem.Még meggondolom,hogy újra veszem-e. Számomra van ennél jobb is azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Zsokaa

2017. január 25.

A párom vette nekem. Nem szöszöl. Nem rossz, de sokkal jobbak is vannak. Nem vesszük újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Mandy133

2017. január 20.

Ez nem volt jó, sok darab szétjött, volt hogy már akkor szétfoszlott amikor kivettem a csomaglásból. Az egyetlen pozitívum a négyzet alak, több sminket bírt el mint más vattakorongok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Black Fairy

2016. november 5.

Puha, nem foszlik, nem issza fel az összes sminklemosót, és a mérete miatt általában elég egy az egész arcomra (erősebb sminkeknél mondjuk a szememre külön kell, de egy sima rúzsos-spirálos-szemöldökös full arcsminkkel el bír egy darab is), így elég gazdaságos, az ára jó, nagyon megkedveltem.
Apróság, de külön kedvelem, hogy négyzet alakú, ugyanis az én vattakorong tartóm is négyzet alakú, így sokkal praktikusabban tudom tárolni is, illetve hajtogatás nélkül a sarkával a szemzugból is ki tudom szedni a sminket, vagy ha korrigálni kell valamit, azt is meg tudom csinálni - kör alakúaknál mindig négy részre kellett hajtanom, hogy elég "precíz" legyen.

(Egyetlen negatív pontja az elvarratlanság, mindig félek, hogy szétszakítom, ahogy veszem ki...az ebelin vattakorongok az abszolút kedvenceim, de egy négy csillagra ez is jó, nagyon szeretem használni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.