Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2 in 1: szemfesték + tus gyöngyházas ásványokkal. Az ecset alkalmas tusvonal húzására és a szemhéj árnyékolására is. Intenzív, vibráló színek, 8 órán át tart.

6 színben kapható

_ca_

2013. július 7.

Nehéz volt eldönteni, hány csillagot is adjak neki. A színei gyönyörű szép élénkek és különlegesek, viszont a legkevésbé sem nevezném tartósnak. Próbáltam használni tusként, szemfestékként alkalomra, primerrel és anélkül, sokat és még többet várva arra, hogy megszáradjon - sajnos soha nem tartotta be még a három-négy órát sem, nemhogy a nyolcat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Nixy

2013. július 7.

korrekt, azonban illatos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

korrekt, azonban illatos

Adnilem

2013. május 28.

A Turquoise (03) szín van meg belőle. Az ecsete kicsit bumszli, én csak tusként szoktam használni, de ahhoz két rétegben kell felkenni, különben eléggé átlátszik és folyékony (gondolom azért, hogy szemfestékként is alkalmazható legyen). Elég tartós és szép színe van, kicsit csillámos. Nem tudnám elképzelni az egész szemhéjamon, nem is próbáltam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.