Yves Rocher

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2019. július 31.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ellenállhatatlan rúzskollekció, ami tartalmaz nude, izgalmas és élénk színeket is. Felvitele könnyű és építhető a természetes hatástól a tökéletes fedésig. Kényelmes, ápoló, hosszantartó formula szezámolajjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Makkancs

2015. április 15.

Azért választottam ezt a rúzst, mert a képek alapján a Rose Sorbet árnyalat egy természetes, tompa rózsaszínnek tűnt, egy erősebb árnyalatának a saját szám színének. A leírásban az szerepel, hogy egy rétegben természetes hatású, és a képek alapján volt egy vizes fénye csillámmentesen. Nos a szín persze teljesen más: sokkal élénkebb, és egyáltalán nem természetes. Csak akkor fog jól állni, ha egy kicsit lebarnulok. Egy rétegben felkenve is erősen fed - ami másoknak pozitívum lehet, de nekem itt most nem az - és a finish inkább matt, mint bőrfényű, de csillám szerencsére tényleg nincs. El fog fogyni, de nem úgy, ahogy szerettem volna. Munkába pl. szerintem nem való. Ezek eddig egyéni problémák voltak, de van más is. A szám kis ráncaiba azonnal beleült. Ahhoz, hogy ez ne látszódjon, sokszor át kellett húzni újra, de így már inkább esti sminkhez való. A pohár-teszten egész jól átment - nem maradt erős nyoma ivás után az üvegen -, viszont az evésnél nagyon csúnyán leszerepelt. Konkrétan a szám szélén maradt csak belőle egy kontúrvonal - így lettem francia dámából lepukkant nyanyává-. Szájceruzával sem lett tartósabb. Mondjuk nem is reméltem, hogy egy ilyen árkategóriájú rúzs jó lesz evés közben. Úgy fogom használni, ahogy egy sminkestől tanultam: az ujjammal dörzsölök egy kicsit az előhidratált számra, mert így tényleg tartósabb és természetesebb. Így tetszik, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.