Yves Rocher

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kocrea, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

RagdollCat

2017. január 10.

Használhatatlan, irritálja a szemem, könnyezek tőle, olyan érzés mintha valami mentolos lenne benne. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Lulic

2014. november 16.

Nem, nem, nem és nem. Soha többé nem eszek ceruzás terméket YR-től. Kőkemények és mire látható csíkot tudsz vele húzni, lenyúztad a szemed. Förtelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Ginabebi

2014. április 15.

Lehet az volt a baj, hogy egy elég jó márka után vettem ezt meg (fekete színben). Hozzá voltam szokva, hogy egy könnyű mozdulattal éjfekete szemem lesz. Ezután az YR szemceruzát jó párszor újra kellett húznom. Tartóssága megmarad, bár én használok alá alapozót, anélkül egyik sem bírná ki a napot. Amiért ezt választottam: összetétel, márka.
Úgy voltam vele, elhasználom, ha már megvettem. Erre 3 hét múlva valahol elhagytam. (talán a táskámból esett ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

galagonyanya

2014. február 8.

A kedvenc barna szemceruzám, nem túl erős, tökéletes színe van, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

u.nonó

2013. május 28.

Feketét vettem, és nagyon elégedett vagyok vele. Tartósan fennmarad, nem maszatolódik és nagyon szépen lehet vele dolgozni. Külön örülök neki, hogy szembarát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

dorcus89

2012. december 31.

Feketét vettem akciósan és nagyon szeretem. Intenzív, szép színe van. Nem kenődik el, tartós és könnyű használni, mert kemény a ceruza, de nekem nem okoz gondot hogy ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

gyorsi

2012. szeptember 18.

Én is barnát szereztem be, és nagyon imádom. Mindig keresem a szép, erősebb barna szemceruzákat, és ez olyan. Ahogy előttem is jelezték, ennek pont hátránya, hogy könnyebben lejön a vízvonalról, de nem bánom, mert ami meg kemény, az nem fog ilyen szépen. Elég különleges barna, az ára nagyon baráti, biztos fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Negrilia

2012. július 19.

Nekem barna színben van meg, és a kedvenc barna szemceruzám. Nagyon könnyű a felvitele, jól satírozható. Az egyetlen hátránya, hogy valamennyi idő múlva az alsó vízvonalon újra kell igazítani, de még így is nagyon szeretem, és egyáltalán nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

bara89

2012. július 5.

Nekem zöld színű van, csillámok vannak benne, és baromi kemény. Fájdalmat okoz a használata. Lehet csak pont az én példányom "hibás".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

csoki

2012. június 8.

A legtöbb szemceruzától pillanatokon belül el kezd könnyezni a szemem, ettől viszont nem. ÉRzékeny szeműeknek ajánlom!
Nagyon szép élénk színe van, és mivel elég puham könnyű elsatírozni. Viszont valószínűleg ugyanezen okból kifolyólag, nem annyira tartós, egy idő után elkenődik.

Nagyon nehéz tőle megszabadulni, szinte lehetetlen lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 8.

Nagyon nehéz tőle megszabadulni, szinte lehetetlen lemosni.