Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes rúzs.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

senskin

2014. február 1.

Jaja, a csomagolása nem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Jaja, a csomagolása nem jó...

Natalka

2014. január 29.

Nagyon régóta megvan már ez a rúzs, egyik első szájkencéim egyike, a német rokonaimtól kaptam. Az égvilágon semmi baja, az illata is (gyümölcsös talán), és az állaga is ugyanolyan, mint volt. R 911-es színben van, ami egy élénkebb rózsaszín (fényesnek egyáltalán nem mondanám), krémes-szaténos, egyszerűen minden sminkhez passzol.
Ennek ellenére nem nyúlok érte gyakran, pedig egész tartós, és nem kopik feltűnően. Talán az illata miatt van, felkenve kicsit zavaró, az íze pedig borzasztó :) A csomagolás nem tetszik, egyetértek az előttem szólóval: nagyon gagyi hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

dorcus89

2012. december 16.

Én leértékelve vettem meg az R042-es árnyalatot. Szép málnapiros, krémes viszont nem tartós. Hamar lekopik és újra kell rúzsozni. A csomagolása pedig nem tükrözi az árát, olyan mint valami tinimagazin ajándéka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

RicoCake

2012. szeptember 13.

Most szedtem elő a nem hazsnált sminktermékeim közül, még fel sem volt bontva, anno félre raktam (mivel nem szerettem a rúzsokat) - Egy barnás-korall szín van meg és nagyon tetszik :) Nincs viszonyítási alapom mert elsőre használok rúzst...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

boglarka88849

2012. június 24.

Ajándékba kaptam egy szép mályvarózsaszín árnyalatot (R 116) és nagyon tetszik. Finom, gyümölcsös illata van, a tartóssága is egész jó, a csomagolásáért pedig egyenesen odavagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.