Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Narancs és mandula illatú csillámos tusfürdő. Megalkottuk a tusfürdőt, amely azonnal elhozza Önnek az ünnepi hangulatot. Gyengéden tisztítja a bőrt és egy nagyon finom édes narancsos illatba öltözteti Önt. A csillámok nem maradnak meg a bőrön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Captainblonde

2014. december 27.

Remek illat, es dekoracionak sem utolso! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Remek illat, es dekoracionak sem utolso! :)

berill99

2014. december 21.

nagyon szeretem jó illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

nagyon szeretem jó illata van

Kuttus

2014. december 11.

Upd.: uhhh hát sajnos mégse leszünk mi jóban!! Már borzasztó büdösnek érzem, nem tudom mi lett vele!! Kisfiamnak továbbra is sláger mert "céépgonyóóó", úgyhogy most gyerekszobában tartózkodik és ott is marad. Le kell vonnom a csillagokat mert használhatatlan :(

Nem tudom hova tenni az illatát. Igazából se a mandulát se a narancsot nem érzem. Lehet az én orrommal van baj. Az illat amúgy nem rossz, az meg hogy egy csillogó gömb az egész ma életet mentett az ügyfélszolgálatokon meg a bankban ahova kénytelen voltam magammal cipelni a 2 éves fiamat. Fogta a kezében és csend volt nyugodtan ült egy helyben!! Köszi Yves Rocher!! :D este kipróbálom és jövök az upd.tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.