Yves Rocher

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: H4niko, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Dúsító szétválasztó szempillaspirál tökéletesen dúsítja és szétválasztja a szempillákat. Tartós, és nem csomósodik.

Eredmény: dús hatás, szétválasztott pillák.

Színek: Fekete, Barna, Kék

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szybogi

2017. június 7.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált. A pillákat jól elválasztja és szépen íveli, de egyáltalán nem dúsít, könnyen elkenődik, nem tartós és mindössze egy könnycsepptől is elfolyik. Nem szeretem, magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

pilleriin

2017. március 28.

Rendkívül kedvező áron volt kapható, ezért megvettem a barna változatát. Barna és dúsító szempillaspirálra van szükségem, ezért sokszor nehéz dolgom szokott lenni, mert még a fővárosban sem terem ez minden drogéria polcain, amit nagyon sajnálok. Bedőltem neki, lévén a kedvező összetevőket tartalmazó termékeket árusító boltban kapható, hogyan is csalódhatnék... Soha semmitől nem csomósodott még így a szempillám, 1 hónapnyi használat után pedig elkezdett romlani (ecetes szagot kezdett el árasztani a tubus magából)! Nehézkesen szárad, de nekem nem pergett, hanem 2-3 óra után magától szublimált, eltűnt! Nem is értem, hogy hová, mert sem a szemeim alatt, sem a szőke pilláimon nem látszódott semmi ennyi idő után...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Rendoca

2017. március 13.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált egy vásárlásom mellé. Nem voltak földöntúli elvárásaim vele kapcsolatban, de pozitívan csalódtam benne. Szerettem használni... szép, dús, fekete pillákat varázsolt. Nem pergett le és nem is maszatolódott el a nap végére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

paranoidcat

2017. január 27.

Hű. Komolyan lenyűgözött - még akciósan is kissé borsos az ára, de megéri. Mostantól ezt fogom használni, mert valami gyönyörű, természetes hatású pillákat csinál, tartós, a szemem sem irritálta eddig. Az pedig külön öröm, hogy van barna színben - a szőke szempilláimhoz, meg a vörös hajamhoz jobban szeretem ezt a színt, mert így lágyabb, természetesebb az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

zoldgekko

2017. január 23.

Igaz, én elég ritkán dobok fel sminket, de akkor ezt a szempillaspirált használom. Természetes dús hatást kelt, a tubus is egyszerű, nem hivalkodó. Gyorsan szárad, a szempilla nem lesz légylábas. Könnyen eltávolítható nyom nélkül sminklemosóval. Nap végére/fizikai hatásra elkezd peregni a szempilláról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

mmrenata

2017. január 12.

Abszolút a legesleglegleg legnagyobb kedvenc ! Több mint egy éve csak ezt használom és egyszerűen imádom. Nem kölcsönöz mű hatást, nem csomósodnak össze a pilláim , nem folyik ,nem maszatol ! Gyönyörűséges , hosszú pillákat varázsol ,ahhoz képest ,hogy a keféje semmi extra kivitelezésű ! Könnyen lemosható ,nem kell szenvedni vele arctisztításkor. Szóval bátran ajánlom mindenkinek ,ahogy a Sexy Pulpot is ! Az is csodás ,mindkettő teljes mértékben megéri az árát !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ftmea13

2016. november 30.

Hát, nem egy Sexy Pulp, de nem rossz! Legalábbis amiket eddig használtam, kiemelkedik közöttük. Apró szempilláim vannak, nem csinál óriásiakat, de azért látszik, hogy növeli őket. Tartós és egész nap fent marad. Egynek elmegy kategória, viszont újra vásárolni nem hiszem, hogy fogom, azért a kedvenc spirálomat nem előzi meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 30.

petyszi

2016. november 17.

Jó ki spirál, egy vásárlás alkalmával volt ajándék. Először kicsit tartottam tőle, mert kék színben kaptam. Azt kell mondanom, hogy nagyon szépen lehet vele dolgozni és a sötétkék színe is nagyon szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

PerfumePippi

2016. november 10.

Az abszolút kedvenc; sokadszorra újravevős, jelenleg két bontatlan példány betárazva belőle!

Nem tudom, ki mit vár egy spiráltól, a múltkor az egyik reklámújság részletezte a szempillaspirálok kefetípusait, és ledöbbentem: igen, én is észrevettem, hogy például a modern szilikonkefe nekem nem jön be...A szempillafeketítés mindig is neuralgikus pont volt életemben. A kozmetikusok (amíg még jártam) állandóan a tartós festésre akartak rábeszélni, de annyira nehezen viseltem, hogy a szemem tövében durva festék van és nem nyithatom ki, hogy erről egy idő után lemondtam. Így maradtak a kitartó spirál-tesztelések. És sokáig azt hittem, én vagyok az egyetlen hülye, aki elégedetlenségében egyszerre két különböző spirált is használ szimultán, a jobb hatás elérése végett. Hát, így volt ez hosszú éveken át: a Maybelline ikonikus kis rózsaszín-zöldikéje után próbáltam Miss Sportyt (meglepően jó volt); Avont (igen, nekik is vannak jó spirájaik!) és ennél márkásabbakat is, amik viszont nem hagytak nyomot bennem. Aztán jött az Yves Rocher, és rögtön ez volt az első spirálom tőlük. És szerintem a legjobb. Konkrétan nincs ingerenciám segéd-spirál használatára. Hosszabbít is, és kiválóan dúsít. És a színe miatt könnyű megtalálni a retikülben :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 10.

zsufri

2016. október 17.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. A keféjét nagyon szeretem, és szépen kiemeli az egyébként nem túl sok szempillámat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.