Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. január 19.

Kiszerelés:   3,7 g

bibi24

Mahi

2018. december 4.

Very good colors and creamy , i will buy them again and again

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Very good colors and creamy , i will buy them again and again

Felhi1

2017. augusztus 30.

narancsos árnyalatot vettem meg, kifutó termék ezért most 1145 forintért árulják. Gyönyörű színű, élénk, de mégsem tolakodó, üdévé teszi az arcot. Krémes állagú és viszonylag tartós, nekem teljesen megfelel, mert nem célom, hogy egész nap rajtam maradjon, inkább újrakenem, cserébe üdének és természetesnek hat az ajkam, nem töredezik a száraz, de tartós rúzstól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Rendoca

2017. március 15.

A 12-es Rose Ispahan árnyalatot választottam, ami egy kellemes rózsaszínes árnyalat. Jó érzés viselni, krémes és finom az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Cherryeszti

2016. december 19.

Szenzációs ez a rúzs! 40% kedvezménnyel sikerült hozzájutnom és nem bántam meg, teljes áron is venni fogok! Ápol, nagyon jók a színei, krémes, de nem csillámporos. Erős a fedése és sokáig a számon marad. Abszolút új kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Kodi

2016. december 17.

Azt hiszem 3 árnyalatom is van és a fő vonzerő a színek változatossága. A Rouge Grenadine egy pinkes-piros, az Orange Capucine átmenet a narancs és a piros között, a Rose Galicia pedig azon kevés nude egyike, mi feldobja az arcot, mert az ajkakon kissé rózsaszínesre vált. Viszont arra vigyázni kell, hogy az üzlet műfényében teljesen máshogy hatnak ezek a rúzsok, alapos tesztelést javaslok vétel előtt, mert már a kézfejünkre kenve is meglepetések érhetnek a boltból kilépve. Felkenve kicsit tapadós rúzsok, jól hidratálnak, de érzed, hogy rajtad van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

SophieHarmon

2016. november 16.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. A színe szép, és a színt valahogy beszívja a szám...Ami nálam rizikós, hogy mennyire fog kicserepesedni tőle az ajkam. Eddig csak a L'Oreal csillogós rúzsa felelt meg ebben is, de én jobban kedvelem a csillámok nélküli rúzsokat, amiben tényleg az Yves Rocher az első, ami nem szárít. Legszívesebben az összes rúzsomat lecserélném erre a fajtára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

n.andi

2016. szeptember 19.

Ajándékként választottam, de valahogy nem fűztem hozzá nagy reményeket. Ezzel szemben jelenleg az egyik legszívesebben viselt rúzsom, szépen kopik és valóban ápol, csakis jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. A tartóssága is meglepően jó, azért az evést nem bírja, de már rég elfelejtettem és még mindig a számon van. A Rose centifolia árnyalat van meg, nagyon szép természetes szín. Az ára akciósan egész jó. Kétségtelenül 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Lilu

2016. június 19.

A 106-os mauve árnyalat van meg.
Tonnányi rúzsom van, minden nap használom őket, szóval merem állítani, hogy a drogériákban beszerezhető és netről rendelhető fajtákból a legtöbbet kipróbáltam már.
Ez a rúzs szinte mindet lepipálta, hihetetlen tartós, ha picit kopik egyenletesen teszi, nagyon jól pigmentált. A számat olyan tökéletesen hidratálja hogy az tényleg megdöbbentő, és a semleges illata és a csomagolása is nagyon bejön. Nekem egy új kedvenc, és nyugodt szívvel állíthatom, hogy ez tényleg megéri az árat amit elkérnek érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

A 106-os mauve árnyalat van meg.

Eve90

2016. május 7.

Nagyon szép színe van és felkenés után jól mutat, de ez sajnos nem tart sokáig. Nem tartós, nagyon hamar kopik, így a gyakori újraapplikáció miatt gyorsan fogy. Szerintem lehet olcsóbban, jobb minőséget kapni a drogériás termékek között. Krémességben az árkategóriájának megfelelő rúzsok közt van és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

cicafun

2015. november 6.

Nekem a Rose Cannelle árnyalat van meg, a színét imádom, mert nagyon különleges pirosas-rozsdabarnás őszi szín. Nagyon krémes állagú rúzs, egyáltalán nem szárít. Egyetlen szívfájdalmam vele kapcsolatban, hogy nem túl tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.