Yves Rocher

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Hidratáló, csillogó, finoman illatosított szárazolaj ellenállhatatlan, nem zsíros textúrával.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

mintberry.crunch

2020. június 20.

A csillámmentes verziót vettem meg, mert emlékeztet a Nuxe olajokra, de jóval kedvezőbb áron. Teljesen rákattantam a parfümjével együtt, nagyon finom illata van a bőrön, igazi naptejes-nyaralós. A bőrbe gyorsan beszívódik, melegben sem zavaró, és diszkréten megmarad az illata. Azt az egyet sajnálom, hogy nincs valami szórófej vagy adagoló rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

TheNancy07

2020. május 26.

Kipróbáltam az üzletben és nekem nagyon csillámosnak bizonyult, így a "csillám-mentes" verziót hoztam haza belőle. Anyukám azt mondta, hogy olyan az illata, mint régen a locsoló kölniknek. Hát nem tudom. Nekem iszonyat kellemes édes, mégse tolakodó illata van. A lábszáramra vettem, mert eléggé száraz és oda baromi jól teljesített. Hamar felszívódott, nem hagyott ragacsos/csúszós érzetet, és puhává varázsolta a lábaim. Kellemes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Rea96

2020. április 11.

Imádom ezt a terméket! Nyáron sokat napoztam és esténként fürdés után használtam. Egyszerre csodás az illata, jól esett a bőrömnek és csodaszépen csillogott a napbarnított börömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

rosegangela

2019. október 31.

Igazán erős, de mégis finom illata van, viszont nem tudom kihasználni pont az erős illata végett, mert egy idő után sajnos megfájdul tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

vfejes

2019. július 28.

Az idei olasz beszerzés mellé vettem tartaléknak, rájöttem ugyanis, milyen jótékony, gyógyító hatással volt a bőrömre egy másik márka Tahiti Monoi olaja, az illatról nem is beszélve. Ezt is nagyon szeretem, de sajnos érzékeny részekre én a csillámló miatt nem merem kenni, így ezt a lábra és a kárra használom csak. Most féláron van a boltban, már ameddig egyáltalán kapni lehet. Egészen biztosan állandó szereplő lesz nálam a polcon a többi Monoi társával együtt

A csillámok gyönyörűek és természetesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

A csillámok gyönyörűek és természetesek.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Szeretném szeretni ezt az olajat, mert tényleg csodásan mutat a napbarnított bőrön és az illata is fantasztikus. Egészen addig imádtam, amíg el nem mentem nyaralni, mert ott első napokban minden este bekentem magam, aztán arra lettem figyelmes, hogy másnap napozás közben furcsa allergiás szerű vörös tarjagos viszkető lett a bőröm.
Nem is értettem, mert nekem soha semmitől nem volt még ilyen a bőröm. Végül abba hagytam az esti olajozgatást és szép lassan elmúlt a pirosság is.
Valószínűleg az én hibám, hiszen beszívta a bőröm és nem nagyon mostam le másnap, de szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy mielőtt napozni megy az ember ezt igenis alaposan le kell öblíteni a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Szanszi

2019. június 25.

Nagyon finom, édes-virágos tartós illatú olaj. A csillámok szép fényt adnak a bőrnek. Szerintem alapdarab a nyári strandolós időszakra, főleg egy esti vacsorára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

wildrose

2018. november 4.

Szuper, intenzív és tartós illatú, könnyű állagú szárazolaj, gyorsan szívódik fel és egészen jól táplál. Diszkréten csillog, barna bőrön csodásan mutat, és a hajvégeket is szépen ápolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

googles

2018. augusztus 9.

Kimeno termek, mini kiszerelest osztogattak keves penzert, hat persze, hogy nem tudtam ellenallni.
Az olaj resze talan nem csodaszer, az illata nekem nem teljesen zsanerem, bar egesz turheto, a csillamok se tokeletesek... nekem ez negyeske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

csipkeorsika

2018. július 4.

Ez az olaj egy csoda! A parfümöt is imádom a szeriabol, nekem ez az illat maga a nyár illata! Nekem nem naptej, inkább meleg nyári napsugarak es virágok édes illata :) a nagy hőségben sem sok ez az olaj, nem fénylik, de csillamporos, ami egész sokáig a helyen marad. Az illata pedig meg tovabb. Szerintem erosebb es tartósabb az illata a parfümnél, de a ketto együtt az igazi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.