Yves Rocher

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Hidratáló, csillogó, finoman illatosított szárazolaj ellenállhatatlan, nem zsíros textúrával.

rosegangela

2019. október 31.

Igazán erős, de mégis finom illata van, viszont nem tudom kihasználni pont az erős illata végett, mert egy idő után sajnos megfájdul tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

vfejes

2019. július 28.

Az idei olasz beszerzés mellé vettem tartaléknak, rájöttem ugyanis, milyen jótékony, gyógyító hatással volt a bőrömre egy másik márka Tahiti Monoi olaja, az illatról nem is beszélve. Ezt is nagyon szeretem, de sajnos érzékeny részekre én a csillámló miatt nem merem kenni, így ezt a lábra és a kárra használom csak. Most féláron van a boltban, már ameddig egyáltalán kapni lehet. Egészen biztosan állandó szereplő lesz nálam a polcon a többi Monoi társával együtt

A csillámok gyönyörűek és természetesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

A csillámok gyönyörűek és természetesek.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Szeretném szeretni ezt az olajat, mert tényleg csodásan mutat a napbarnított bőrön és az illata is fantasztikus. Egészen addig imádtam, amíg el nem mentem nyaralni, mert ott első napokban minden este bekentem magam, aztán arra lettem figyelmes, hogy másnap napozás közben furcsa allergiás szerű vörös tarjagos viszkető lett a bőröm.
Nem is értettem, mert nekem soha semmitől nem volt még ilyen a bőröm. Végül abba hagytam az esti olajozgatást és szép lassan elmúlt a pirosság is.
Valószínűleg az én hibám, hiszen beszívta a bőröm és nem nagyon mostam le másnap, de szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy mielőtt napozni megy az ember ezt igenis alaposan le kell öblíteni a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Szanszi

2019. június 25.

Nagyon finom, édes-virágos tartós illatú olaj. A csillámok szép fényt adnak a bőrnek. Szerintem alapdarab a nyári strandolós időszakra, főleg egy esti vacsorára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

wildrose

2018. november 4.

Szuper, intenzív és tartós illatú, könnyű állagú szárazolaj, gyorsan szívódik fel és egészen jól táplál. Diszkréten csillog, barna bőrön csodásan mutat, és a hajvégeket is szépen ápolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

googles

2018. augusztus 9.

Kimeno termek, mini kiszerelest osztogattak keves penzert, hat persze, hogy nem tudtam ellenallni.
Az olaj resze talan nem csodaszer, az illata nekem nem teljesen zsanerem, bar egesz turheto, a csillamok se tokeletesek... nekem ez negyeske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

csipkeorsika

2018. július 4.

Ez az olaj egy csoda! A parfümöt is imádom a szeriabol, nekem ez az illat maga a nyár illata! Nekem nem naptej, inkább meleg nyári napsugarak es virágok édes illata :) a nagy hőségben sem sok ez az olaj, nem fénylik, de csillamporos, ami egész sokáig a helyen marad. Az illata pedig meg tovabb. Szerintem erosebb es tartósabb az illata a parfümnél, de a ketto együtt az igazi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Mimiti

2018. július 1.

Nagyon szuper termék, kellemes illattal, gyors beszívódással, egyáltalán nem marad ragacsos. A csillámok is nagyon jól mutatnak a bőrön, de már maga az olaj is gyönyörű fényt ad, igazi nyári must have. Ad egy kis luxus-érzést a mindennapokba.
Hajon még nem próbáltam, de a vélemények alapján ez sem maradhat ki. :) Nagyon bízom benne, hogy ismét lesz belőle teljes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

PaNel95

2018. június 6.

Szettben vettem potom 1600 Ft-ért az 50 ml-es kiszerelést a 20 ml-es Monoi de Tahiti parfümmel.
Nagyon jó illata van, igazi nyári illat.
Nem hagy zsíros érzetet, a bőrre kerülve rögtön megszárad. Ezáltal hajra is szívesen lehet használni, mert nem olajos, így nem nehezíti el.
A csillámok benne nagyon jól mutatnak. No, nem az én hófehér bőrömön, mert ezen a csillámok csak picit látszódnak, de majd picit barnulva már valóban aranylóan csillámlani fog rajtam. Rajtam nem okozott semmilyen irritációt, allergiát vagy pattanásokat még a mellkasomon sem. Hihetetlenül kevés mennyiséggel (ujjbegynyi) már az egész karomat be tudom vele kenni úgy, hogy egyenletesen és láthatóan csillámoljon a bőröm, lábamon pedig 2-3 ujjbegynyi elég. Nagyon-nagyon sokáig elég lesz. az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Nagyon jó illata van, igazi nyári illat.

Felhi1

2017. augusztus 30.

Nagyon kellemes, nyári illata van, a csillámok visszafogottak és az olaj hamar beszívódik, puha marad utána a bőr és hosszan illatozik. Nyár elején vettem egy üveggel, még a fele sem fogyott el. Csalóka, mert egy kicsinek tűnő üvegről beszélünk, mikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból vettem gyorsan még egyet, de az majd csak jövőre kerül kibontásra, mert olyan lassan fogy. Amúgy ha valaki keresi még, itthon tényleg nincs már, viszont külföldön mindenhol árulták nyáron bármerre jártam, szóval, ha valaki utazni készül és ilyen olajat is szeretne érdemes bemenni egy yves rochéba, annyi, hogy az euróra átszámolt ár kicsit magasabb a forinthoz képest, ahogy én láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.