Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

100%-ban természetes összetevőkkel. Finom, selymes textúra.

Kiszerelés: 3 g

Ár: 2500 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: bontatlan, Helyszín: Hegyeshalom, fizetés: személyes átvétel/posta

kneva

2017. július 6.

Van egy arany és egy rózsás. Az aranyat jobban szeretem, mindig megdícsérik, ha felteszem.
Hátránya az ilyen poroknak, h nem tudod normálisan adagolni, feltenni, porzik, hullik és minden aranyszínű lesz. Legjobban az vált be, h ujjal felteszem és utána alaposan kezet mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

PomKat

2016. augusztus 26.

én a rózsás árnyalatot vettem meg, bár sajna kicsit csalóka és az én bőrömön inkább bronzos kicsit a fénye, de szép.

Elég intenzív, nekem kevés is elég belőle, így elég tartós lesz a kis üveg is, bár amúgy akción kívül nem túl olcsó.

Az adagolással még jó lenne vmit kezdeni, nekem kicsit körülményes így kézfejre kiszórva és onnan felszedve az ecsettel :((( a kiszerelés miatt csak 4*, amúgy nincs rá panaszom, szépen tart is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Kamillavirag

2015. december 28.

Már olyan régen szemezgettem vele, végül pontbeváltással 300 Ft-ért vettem meg :D. 01 - Nacres roses árnyalatban van meg igazán nagyon szép szín, szép természetes mégis ünnepi sminket lehet vele csinálni. a mennyisége rengeteg biztos jó sokáig elég lesz. Egy picit talán túl sok a csillám és emiatt építgetni kell hogy erős színe legyen de egyébként olyan gyönyörű hogy nem vonok le csillagot :D
a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni

Mimiti

2015. augusztus 19.

Pár napja szereztem be a 01-es Nacres roses arany-rózsaszín árnyalatot. Gyönyörű a színe, nagyon kellemes a csillámossága, de felkenve nekem egy icipicit halvány, építgetnem kell. Ennek ellenére maximálisan megérdemli a z 5 csillagot, tartós, hétköznapokra is tökéletes, látványos, de nem túl sok, ráadásul érzékeny bőrűeknek is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

pindurka

2014. augusztus 18.

A barnás cuivrées nevezetű szépséget birtoklom, és egyszerűen imádom. Ez a szÍn eszméletlen jól áll a zöld szememhez, múltkor csodás sminket készÍtettem vele. LegszÍvesebben megvenném az összeset. Egy szóval imádat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

vtina85

2014. július 1.

Nem rég beszereztem egyet taupe árnyalatban. Nagyon szép szín, tartós, nem gyűlik össze a ráncokban. Úgy gondolom jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Adnilem

2013. május 27.

Ez nekem A SZEMFESTÉK! Pont ez a szín van meg, ami a képen is. Szerintem soha nem fog elfogyni. :D Nagyon szép csillogós színe van, pigmentált, jól tapad, nem mászik el, nem gyűlik fel a ráncokban. Szeretem. A többi színt még nem próbáltam, de a barnás színűvel szemezek egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

dobi

2012. október 27.

Még 2 éve vettem kettő színt, az egyik fehér, a másik barnás. Én a természetes sminkeket szeretem és ezekkel a kis festékekkel szépen el tudom készíteni - kis mennyiséget kenek fel. Bár elég csillámosak. És hatalamas...soha nem fog elfogyni :D Nem tudok róla rosszat mondani

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.