Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

matrjoska

2012. június 9.

Ma szagoltam meg a boltban. Eddig nem nagyon láttam az Yves Rocher üzletek polcain, legalábbis nem volt feltűnő helyen. Nagyon gondolkodom azon, hogy megvegyem, mert tetszik, hogy egyszerre könnyed, nyárias és (szerintem) fás, füstös. Először a mandarin érződik rajta és valamilyen virág is. De sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.