Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló hatású ajakbalzsam

Parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vzsm02

2015. december 19.

Nem igazán hidratál, az állaga, illata, kiszerelése teljesen rendben van, de a hatása 0 sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

esstisch

2015. április 10.

A semminél ugyan jobb, de sokat nem ér sajnos. Sokkal többet vártam tőle, mindennapos használat mellett is szárazak az ajkaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

perectigris

2014. szeptember 24.

Szeretem, de néha kevésnek érzem a hidratáló hatását :( A Labellonál azért sokkal jobb! Az illata nagyon finom, az adag pedig kis picike csomagolása ellenére hihetetlenül sokáig elég, úgyhogy az árát mindenképp megéri. Nyáron viszont hajlamos nagyon megolvadni :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

amenamy

2014. szeptember 19.

Nagyon finom az illata, viszont fájdalmasra szárít nálam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Nagyon finom az illata, viszont fájdalmasra szárít nálam :(

minimano81

2014. augusztus 11.

jól hidratál, lassan fogy, finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

jól hidratál, lassan fogy, finom az illata

biusjj

2014. augusztus 8.

Nehezen fogy... Az illatát nem igazán szeretem, de jól hidratál. Nem szerettem meg. 4 * jár neki mert a hidratáló hatása jó. Könnyen kenhető, csomagolása praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

sztikke

2014. július 1.

Nagyon imádom, már vagy egy éve ezt használom, szinte minden nap kenek belőle a számra, és nem értem hogy, de még mindig van belőle :) Kicsi, praktikus a kiszerelése, nem hidratál olyan intenzíven, de nekem ez bőven elég. Egyetlen hátránya talán, hogy melegben kicsit túlságosan is folyós lesz az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

mrs.criss

2014. május 6.

ajándékba kaptam,korábban nem vásároltam ennél a márkánál. nem tudom, h meg vagyok e elégedve, vagy annyira mégsem. vhogy nem elég az én száraz számnak...vagy a carmex után túl kevés.ha javul a helyzet,visszajövök megadni az 5 csillagot.teljes áron biztos h nem venném meg
update: rendszeres használata sokat szárított a számon.marad alibiajakápoló, h kidobni mégse kelljen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

babackaa

2014. május 1.

Olvastam a velemenyeket...es gondoltam megrendelem kiprobalom enis...hat csalodnom kellett :/ az illatat alig erezni...es en barmennyit kenek a szamra ka keveset ha sokat akkor se szivja be...felora utam is ugyanugy ott van...semmit se csinal a szammal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

svivko

2014. április 13.

:) Furi, nekem tulipánfával ellentétben pont tetszik ez a "vékonka" csomagolás, bekattanó kupak, mikro-miliméter pontos illesztések...
Viszont az már egyáltalán nem gyerebe, hogy a parfümös illata az ízében is jelen van. Utálom az ilyet. :/ Akiknek hasonlóan kizáró ok ez egy szájcuccnál, azok nagyon gondolják meg.
Hidratáló hatásától nem vagyok egyenlőre elájulva, 2 hete használom, erről majd update - elöljáróban annyit, hogy rontani nem ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.