Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,65 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Kiszerelés:   2,65 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Az Yves Rocher megalkotta az első olyan sminkalapot ajkakra, amely mattít, és fixál akármilyen rúzst, amelyet rákenünk. A bio mezőgazdaságból származó karitévajban és tápláló tulajdonságairól ismert méhviaszban gazdag sminkalap ajkakra kisimítja az ajkakat, és fixálja a rúzs színét anélkül, hogy kiszárítaná ajkait. Krémes végződésének köszönhetően egyetlen mozdulattal mattítja ajakrúzsa színét! Egy rúzs, amely egyszerre matt, és kényelmes is! Igen, ez mostantól lehetséges! Az átlátszó ceruzabél könnyedén siklik az ajkakon anélkül, hogy rontana ajakrúzsa színén.

Parabénmentes termék.

nusmanna

2018. november 7.

Azt hiszem nekem ez volt az utolsó termékek az YvesRochertől. Nagyon meguntam, hogy kb minden második termék vállalhatatlan. Persze sok jó terméket is kifogtam, de se időm se energiám, hogy végig kisérletezzem az összes terméket és a fele kb kuka. Ráadásul nem is a legolcsóbb. Ez az ajak primer, nem primer. Nem lesz tartós a rúzs tőle. Sőt megnéztem a kézfejemen, hogy ha teszek alá és ha nem melyik fog előbb lekopni és a primeres kopott le előbb. Közben az ajkakon egy olyan borzasztó ragacsos, kemény érzett van... az ajkakat kiszárítja, csomósodik rajta a rúzs, nem lehet rá építeni, foltosan kopik, foltosan lehet felkenni. Tényleg az összes rúzst mattítja, de mást nem tud...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

vzorka

2018. január 20.

Nekem nagyon jól működik, tökéletesen tudok vele mattítani. Egy hátránya van, nagyon könnyen letörik a hegye mind használat, mind hegyezés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Buklika

2018. január 8.

Majdnem elégedett vagyok a teljesítményével!
Én úgy látom, hogy 'úgy dolgozik', hogy a viaszos állaga miatt mattít, a rákent rúzs pigmentjeivel beszívódik az ajkakba, és így lesz tartós, használatával picit sem kenődik a rúzs.
Biztos van benne méhviasz, és ha nem tudnám, hogy az YR növényi alapú, még vazelinnel is megvádolnám.
NEM LESZ TŐLE CSÓKÁLLÓ A RÚZS!- ezt senki ne várja, nekem emiatt csalódás, de azért jól tartósít. Nem szárít! Nagyon soká fogom újravenni.
(Nem tartom biztonságosnak, hogy rúzzsal keveredik, kétfele kemikália nem biztos hogy jót tesz, de YR rúzzsal nem lenne bennem ilyen félelem. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Majdnem elégedett vagyok a teljesítményével!

Natalie

2017. szeptember 2.

A MAC termeket hasznaltam,ezt kivancsisagbol vettem meg es nem mattitani,hanem alapnak. Nem egy egyszeru eset. Mire erre rajottem....teljesen tiszta,azaz alapozo/ajakapolomentes ajkakra kell felvinni,nagyon vekony retegben,gyakorlatilag 1-1 huzas alul,felul vekonyan. Rovid ideig varni es johet a ruzs. Sokkal tartosabb rajtam a ruzs. Ha picit is vastagabb retegben viszem fel,nah akkor kiakaszto,mert osszegyulik,osszecsomosodik az ajkakon. Sokat faragtam mar,egesz picurka,de konnyu hegyezni. Szobahomersekleten az igazi,ha huvosben vagy eppen tul hosegben tarolom,akkor jon elo,hogy nem tudom eleg vekonyan kenni. Vannak hibai,de a ruzs valoban tartosabb vele. Nem hidratal,talan mintha 1-1 ruzsom kevesbe szaritott volna. Nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

natulcien

2017. február 7.

4 féle szájalapról vannak tapasztalataim: ez a termék, Astor, Artdeco, és Makeup Revolution. Mindegyik egy kicsit más kategória. Ha választanom kéne, hogy melyiket válasszam, ha csak egyet tehetnék, akkor lehet ez lenne. Nehéz döntés lenne mindenesetre, mert mindegyiknek más az erőssége, annak ellenére, hogy nincsenek nagy különbségek. Ennek a terméknek az az előnye, hogy ennek a legvastagabb a felülete, ami megkönnyíti és gyorsítja az ajkakra való felvitelt. Ha megkopik vigyázni kell, mert a külső rétege kifejezetten szúr, de vastag ceruzákhoz való hegyezővel szépen, és gazdaságosan hegyezhető. Ár érték arányban nem ez a legjobb. Viszont, talán ez teszi a legtartósabbá a rúzsokat. Nekem a funkciójának megfelelt, de nem ezt használom minden nap, inkább cserélgetem a többi mellett. Az Astorral egy kategória, ami kb.fele ennyibe kerül és dupla akkora mennyiségű, viszont annak a vékonyka kiszerelése nagyon könnyen törik, ami pocséklás. Az Artdeco-s termék meg számomra nem rúzs alap, inkább egy szép összképet biztosító ajakápoló, amihez azért rendkívül drága. Nekem abszolút nem maradnak meg rajta a rúzsok. A Makeup Revolution-os is egész jó, de az nem áttetsző, hanem nude színű, így nem annyira univerzális, mind a többiek, nude rúzsokhoz viszont kifejezetten előnyös ez a tulajdonsága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

KuSza

2017. január 16.

Én is megvettem, nagyon még nem volt időm kitapasztalni, hogy mennyire válik be, ugyanis kb a második használatnál letört maga a termék és nem tudom pontosan, hogy hogyan kell kiszedni a többit. Aki használja, attól kérdem, hogy ti ezt hegyezni szoktátok? Mert nekem ahhoz egy kicsit keménynek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

liv17

2016. november 8.

Mattít, fixál, természetes meg minden...csak épp összeragadnak tőle az ajkaim. Nem igazán bűvölnek el az yves rocher smink termékei. (A véleményemet akkor sem változtatom meg ha ez a többi kommentelőnek nem tetszik...végül is az lenne az oldal funkciója, hogy a saját tapasztalatomat írom le...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Black Fairy

2016. november 5.

Mattít, tartósítja a rúzst (még az essence rúzs élettartamát is megnövelte órákkal - amit általában felkapom, kenem rúzsnak használok csak, és két óra alatt már nyoma nincs), nekem nem hagyott zavaró réteget az ajkamon, nem ragadtak tőle össze az ajkaim, szóval a leírásra alapozva bevált...VISZONT...úgy vettem észre, hogy a rávitt rúzs veszít az intenzitásából...Kipróbáltam több márka több különböző rúzsával is (Rimmel moisture renew, Avon absolute, Maybelline color drama, essence lasting finish, Rimmel by Kate, Astor soft sensation, Astor lipcolor butter - piros, mély szilva, bogyó szín, nude, mályva árnyalatokban), és valahogy az összesnek elvitte az erejét...Persze építeni kényelmesen lehetett rá, de őszintén szólva sok rúzsnál megszoktam, hogy egy réteg elég, és már indulhatok is, így pedig több is kell, illetve plusz egy réteg ez a krém, szóval a rétegezések azért időrablók tudnak lenni, ha sietek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Ivett25

2016. november 2.

Nagyon nagy csalódás. Csak egy plusz felesleges réteg funkció nélkül. Legalábbis számomra. Az ígéretét nem váltja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.