Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2020. november 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

"Az összecsukható kabuki ecset ideális a bronzosító vagy púder felvitelére járjon bármerre a nap folyamán. A sűrűn elhelyezkedő szálak, és az ecset formája lehetővé teszi, hogy a púdert felvegye, majd könnyedén eloszlassa az arcon. Ecseteink 100% szintetikus szálakból készülnek, így még kellemesebb a használatuk és tartósabb a kivitelük."

Buklika

2020. november 6.

Sajnos ez egy mellékfogás lett... Keményszálú. A púderben látszik a szálak nyoma, és az arcomon is bökdösnek, szurkodnak. A tok festése és anyaga kiábrándítóan gagyinak tűnik. Azért kap 2 csillagot az 1 helyett, mert a nagy ecsetfej sok/pont elég port vesz fel és ad le, és így gyorsan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.