Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Piros gyümölcs illatú tápláló ajakbalzsam

"Kényeztesse magát a piros gyümölcsös tápláló ajakbalzsammal. Az igazi öröm pillanatait szeretnénk elhozni Önnek télen is ezzel a tápláló és hidratáló ajakbalzsammal. A mennyei piros gyümölcsös illattal szinte habzsolni való kényeztetésben részesülhetnek ajkai."

AnnaLAKK

2019. november 23.

Nagyon szerettem, sokkal jobb volt mint a színezett Labello cseresznyés verziója, a színe is szolidabb és az illatát is imádtam, kár hogy már nem árulják. Ha lenne újra venném biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Buklika

2018. január 2.

Szép színe volt, amihez hasonlítani tudom, az a 'hagyományos' YR cseresznyés ajakápoló. De ennek 2 előnye van ahhoz képest: sokkal tartósabb a csomagolása és töményebb. Inkább a színe miatt használtam, mint az ápolásért. Már régen elhagytam, és nagyon fájt utána a szivem, pláne mert már nem lehetett kapni sehol. Nagyon kár hogy csak limitált kiadás volt, de most már értem, hogy miért volt az, hogy mindössze 1 euróért vesztegették darabját Redon-ban 2015 júniusában (Fro., Bretagne, La Gacillytől kb 30 km-re), és hogy miért nem találtam utána belőle már egyáltalán Bretagne-szerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Underbelly

2015. január 18.

A Repair ajakápolóhoz képest nem hidratál olyan nagyon jól, de meg vagyok vele elégedve. A kissé sápadtas ajkaimank pont egy ilyen egészséges színt kölcsönös, jó érzés viselni.
A felkenéssel viszont vigyázni kell, mivel színes, ezért könnyen összekenheti magát az ember lánya.

Az mondjuk engem is érdekelne, hogy mi a jó fenéért kellett ezt homorúra csinálni, elég zavaró volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

umpalumpa

2015. január 14.

Nem vagyok egy cuccait elhagyós szórakozott professzor, de az ajakápolókat rendszerint elveszítem. Sztem kirántom őket a téli kabát zsebéből. Most van itthon 4, lesz miből elveszíteni :)
Nekem elég a hidratáló hatása és kifejezetten a szín miatt választottam, hogy ha nincs időm rúzsozgatni gyorsan felkenem és máris élőbb az arcom. Jó, ez nem olyan erős, de ha nem akarok totál sminket bőven elég.
Én is jobban csípem ezt a jól záródó kis kupakot, mint a hosszúakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

Én is jobban csípem ezt a jól záródó kis kupakot, mint a hosszúakat.

linda.labik

2014. december 5.

Cuki, pici, illatos, szájon is van némi színe, de hogy a... szóval kinek jutott eszébe egy ajakravaló tetejét homorúra formázni?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.