Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

matrjoska

2012. december 9.

Pont ilyen testápolót vettem a múlt héten Moszkvában, csodálkoztam is, mert úgy tudtam, hogy ez limitált. A testápoló maga fantasztikus, nagyon erős és kellemes illata van, sokáig érzem a bőrömön. Sajnálom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

GeoNautic

2011. november 20.

Hát lányok, az Alverde mandarinos testvaja után belefutottam a következő kedvencbe, méghozzá az Yves Rochernál. Kihozták ugyanis ezt a sorozatot (szappan, tusfürdő, testápoló, pezsgő fürdőtabletta, szájfény, eau de toilette), nagy örömére a hozzám hasonló mandarinillat-imádóknak. Itt most a testápolójára szeretnék kitérni, ami feltétlenül megér egy próbát (lehet kapni pici, 50 ml-es kiszerelést is), ugyanis nagyon finom a textúrája, könnyen beszívódik, fantasztikus az illata, ami fokozható az edt használatával. Ha YR-bolt környékén jártok, feltétlenül próbáljátok ki, mert könnyen lehet, hogy úgy jártok, mint én: jött velem az egész széria. Ámde mint a legtöbb nagy szerelem, ez is limitált - de azért csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.