Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az öregedés-gátló anyagokban gazdag kozmetikum megnyugtatja, hidratálja és azonnal kisimítja a ráncokat. Barnulása harmonikus lesz, bőre feltöltődik és elkerüli a bőr idő előtti öregedését.
Fenségesen lágy, balzsamos állag. A krém pakolásként is használható.

narancsdzsem

2015. május 8.

Nyáron csak ezt használtam hidratáló krém helyett a kombinált bőrömre. Imádnivaló krémzselé, nagyon remélem, hogy idén is megjelenik a polcokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

HBrigi

2013. július 30.

Nagyon tetszik ez a krém! Akciósan, féláron vettem, nagyon kíváncsi voltam rá. Mióta megvan, éjjel nappal használom! Vegyes bőröm van, de egyáltalán nem fényesedik ki, egyből felszívódik, jól hidratál, pont annyit ad, amit vártam tőle. Néhány krémnél mostanában előfordul, hogy apró pattanás-féleségek jönnek ki rajtam, de ez egyáltalán nem okoz ilyesmit. Nyakamra, dekoltázsomra is kenem, ott is szuperül működik. Úgy vettem észre, hogy nyugtatja is az arcom, ha megpirul kicsit. Ránctalanító hatásáról ennyi idő alatt még nem tudok beszámolni, de nekem kifejezetten szebb lett tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 30.