Yves Rocher

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szimica, Módosítva: 2017. október 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Púderecset természetes szálakkal a kompakt és porpúderek vagy a bronzosítók felvitelére, az arc ragyogásának kiemelésére, az arcszín egységesítésére és mattítására. Enyhén széttartó vágása lehetővé teszi, hogy az arcszínt nagyon természetes módon harmonizálja úgy, hogy a púdert enyhe fátyol rétegben viszi fel.

Az ecset nyele fából készült, a feje pedig természetes kecskeszőrből, melyet nyírás során nyernek. A természetes szálak használata javítja a púderek tartóssságát, és elősegíti az árnyalható és egységes felvitelt.

Pocok96

2018. február 24.

Puha, jól tisztítható, könnyű vele a púderezés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Puha, jól tisztítható, könnyű vele a púderezés!

mimmike

2017. június 1.

Amikor megvettem, imádtam. De néhány használat után - még ki sem mostam - elkezdett hullani a szőre és a pihe-puhaságból egy szúrós kis süni lett. Így is teszi a dolgát, csak kevésbé kellemes. Nem gondolom, hogy valaha veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Rendoca

2017. március 12.

Három éve vásároltam meg ezt az ecsetet.... nagyon szerettem vele sminkelni, pihe-puha volt.
Sajnos az utóbbi időben elkezdtek törni és hullani a szálai... ebből kifolyólag picit szúrni is kezdett.
Maximális pontot adok rá, mivel évekig jó szolgálatot tett... és biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Lilium

2017. február 22.

Kicsit szúr, de még legalább a szőre nem hullik. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ha csak hasonló árban gondolkodunk, vannak messze jobbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

ursuska

2016. október 26.

Első ecseteim egyike. Először pihe-puhának gondoltam, most inkább szúrósnak, pedig egyelőre nincs másom. A szőrét is elkezdte hullajtani, elég kétségbeejtően. Ha lesz keretem végre valami jobbra, tuti leváltom. Amúgy szerintem szépen felveszi a púdert, jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Bendőke

2016. január 9.

Pihe puha egyenlőre, de ez még az első időszak, nem tudom hogy bírja majd a kiképzést, pár szál kihullott belőle, meg van bocsátva. Puhább mint a pirosító ecsete. Lazább szerkezetű, a púdert szépen felveszi, és ugyanúgy le is adja. Probléma még egyenlőre nincs vele, kapott mosást, extra balzsamot. Néha még pirosítóhoz is használom mert tényleg pihe puha. De még kiforrja magát. Ha így maradna örülnék neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Ildie

2015. január 4.

Ez anno az elsők között volt. Hát, most végül is működik, felviszi a púdert, de ez bizony szúr,nem puha. Mosás után hullatni kezdte a szőrét. Egy félév után olyan csapzott volt, hogy már sajnáltam szegényt. Az alapozó ecsettel szemben ez nem sokerült jóra. A Bőszecsetnél vannak sokkal jobbak, többféle áron (és az eladóhölgy nagyon kedves, segíteni fog kiválasztani a legjobbat).
Most Nyílván nem egy MAC vagy Sigmához hasonlítom, mert egyértelmű, de még a Coatral Scentses ecset is jobb :( bár abból meg az alapozó ecsetek értékelhetetlenek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Melda

2014. december 15.

Ez a púderecset - ellentétben az YR pirosító-ecsetével - puha, nem szúr, igaz, a szőrhullatás erre is jellemző, de nem vészes mértékben. Arra nagyon jól bevált, hogy a lealapozott bőrön leheletfinoman eloszlatom vele a púdert, mivel nagy a feje, és tömöttsége ellenére lazán állnak a szőrei. Az ára korrekt, egy csillagot viszont levonok a szőrhullás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.

Theresia

2014. augusztus 14.

December óta használom, ha nem is napi szinten, de elég gyakran. Nekem ez az első púderecsetem, szóval összehasonlítási alapom nincs.
Szépen felveszi a festéket, és utána szépen felviszi azt az arcomra. Szerintem megfelelően tömött és puha is, én szeretem használni. Az egyetlen hibája, hogy néha 1-1 szál kihullik, ill. mikor tisztítom, akkor utána inkább 2-3 szál is kijön.
Összességében szerintem első púderecsetnek megfelelő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Összességében szerintem első púderecsetnek megfelelő választás.