Yves Rocher

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. április 6.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetevők: ambrette, feketeribizli levél, cédrus, rózsa

Yves Rocher Quelques Notes D’Amour L'eau De Toilette - 10ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: Kangaroo89
Állapot: Új, saját üvegéből frissen kifújva., Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után postán maradóként tudom küldeni. Személyes átvételre Pécsett van lehetőség.

Nushi

2019. augusztus 7.

Kellemes puha anyaillat. Anyukám használja én magamra fújkáltam mikor nála jártam. Botrányosan tartós lemoshatatlan púderes rózsaillat. Nekem kicsit öreges, poros.Anyámhoz nagyon illik szerintem inkább az ő korosztályának való (55-60) Nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

szeszti

2018. október 11.

Kellemes illata van, ami nagyon intenzív. Reggel használtam, és este még este is éreztem magamon. Olyan, mintha parfüm lenne (és nem EDT), annyira hosszantartó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Nicolett022

2018. május 9.

Nagyon jó illata van, rajtam sokáig érződik és egyszerre elég belőle egy pár fújás is, így sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Villango

2017. március 18.

Kifújáskor nagyon tetszik, tényleg isteni rózsás fás, de olyan olcsó parfümös/dezodoros leszáradása van......ami nagyon elszomorít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Hennus81

2016. október 17.

Hosszan tartó, kellemes illata van és elég csak egy kicsit fújni belőle, mert intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

illatvarázs*

2016. október 10.

Utóbbi időben 2 szépséggel is találkoztam, ami hasonlít a régi, csodás YSL- In Love Again-re. Az egyik Minya Viktória - Hedonist Cassis, a másik ez a finomságos Y.R. illat.
Rajtam a feketeribizli dominál, frissen, ropogósan. Kell neki a napsütés, langy meleg, akkor szól igazán.
Az EDP változathoz nem sok köze van. Bár az is szép, nekem ez sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 10.

csicsike

2016. július 6.

Munkahelyrol irom a velemenyem, mert ez nem varhat :). Ketszeri proba utan vettem meg a teljes parfumot es ma reggel eloszor fujtam magamra. A nagy hajtasban meg is feledkeztem rola, de most megcsapta az orromat a nagyon kellemes illata. Edeskes, de nem tulsagosan, gyumolcsos, de nem tulsagosan, az a tipikus "egesz-nap-szagolgatnam" illat, amilyet mar regota kerestem. Ha estig kibirja, rohanok meg egy uveggel venni :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

senskin

2016. május 7.

Nekem őnagysága nem okozott nagy boldogságot, az edp még oké, de ő valahogy kifújáskor kellemes csak az orromnak, utána valahogy nem jön be. Olyan kávésnak tűnik nekem, pedig pézsmamályva van benne. Nem is tudom, közepesnél nem érzem többnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.