Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stylespiration, az összetevőket feltöltötte: papillon1, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló ajakbalzsam shea vajjal. Parabénmentes.

Adora

2017. január 16.

Az agyonszínezett Labellok és hasonlók után felüdülés olyan balzsamot használni, aminek se színe, se émelyítő műgyümölcsillata nincs. Nem alpesi viszonyokra találták ki, de rendszeres használat mellett szerintem elég hatásos, simán meg lehet vele előzni a kicserepesedést. Nem mondom, hogy nincs jobb, de az árát megéri, én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Csicseri

2015. június 15.

Nekem nagyon bejön. Az állaga megfelelően krémes, szépen terül még az én cserepes ajkaimon. Egyáltalán nem szárít mint a Labello, sokáig fenn marad az ajkakon és szépen hidratál. Az is tetszik benne, hogy szerintem a tubus egy kicsit vastagabb más szájápolókhoz képest. A csavaros tubus higénikus, a tető rendesen visszapattan az aljára, nem esik le róla, ellenben a Labelloval, ami nekem többször leesett. Az illata nekem kellemes, de elhiszem, hogy sokaknak túl agresszív. Egy pont levonás azért mert a nagyon-nagyon cserepes számat azért nem tudta tökéletesen rendbe rakni, de szerintem ezt semmi sem hozza teljesen rendbe. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Szaszmancs

2015. április 23.

"Fogyjon el, hadd dobjam már ki" fázisban van, azaz nem olyan rossz, hogy a süllyesztőbe kerüljön kihasználatlanul, de nem is olyan jó, hogy szeressem. A dolgát közepesen végzi, cserepekkel nem tud mit kezdeni, de szinten tartásra megfelel. Az állaga kellemes, jó érzés az ajkakon. Problémám az illat ofkorsz, ami nem tudom igazából milyen, talán vaníliás jellegű, de van valami mellékszaga, ami viszont határozottan rossz és íz formájában is megjelenik, hiába nem nyalogatom, bemászik a számba. Nem szép dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

fdorottya

2015. február 10.

Több ajakápolót is kipróbáltam már, de eddig ez teljesít a legjobban. Könnyű az állaga, nem érzem, hogy a számon van. Ez mellet egész jól hidratál. Véresre kirepedezett már a szám és egy - két használat után elég jól rendbe hozta! Ráadásul most 490,- forintért lehet hozzájutni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

EvaO93

2015. február 9.

A legjobb, amit eddig használtam. Nagyon durván kifújta a számat a szél, vagy fogalmam sincs, hogy mitől, de olykor előfordul, hogy olyan az ajkam, mintha egy nem érző, elhalt réteg lenne rajta. na ez a csoda nagyon gyorsan helyre rakta, míg máskor mikor labelloval szenvedtem vele úgy, hogy napjában nem 1-szer kentem be vele, több mint 1 hét után jött rendbe. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

boglarka.varga97

2015. január 23.

Megtaláltam AZ ajakírt! Imádom, nem olyan mint a "labellok". Szerintem kellemes illata van, krémes állaga, és akkor is hifdratál, ha napi egyszer kenem föl, nem csak akkor, ha 5000x . Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 23.

Underbelly

2015. január 18.

Nagyon elégedett vagyok, szépen teszi a dolgát, és napi többszöri használat esetén is sokáig elég lesz, örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

ViktoriaVrd

2014. december 12.

Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, sot, en alapbol az ajakapolokkal sem vagyok kibekulve. Eddig sima sheavajjal kenegettem a szamat, de indulas elott borzaszto, mert agyon sok ido, mire felszivodik, igy az maradt ejszakara, es ajakapolo utan kellett neznem. Veletlenul bukkantam ra az Yves Rocher-ban, akkor nem is hoztam el, csak masnap mentem vissza erte, hogy igen, ez nekem megis kell. Nem fuztem hozza sok remenyt... de most imadom. Szep puha a szam tole, altalaban a hideg levegore kilepes elott kenegetem at vele az ajkaim. Nem cserepes, nem szaraz, rendbe is tette, mert elotte kicsit az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

asztromélia

2014. szeptember 29.

Ma kezdtem el használni, de sokkal többször kell kennem vele a számat, mint az előző ajakápolómmal (piros Alverde). Nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Makkancs

2014. augusztus 7.

Nekem semmit nem ér... csak tovább szárítja a számat pár pillanat alatt. Meg legalább még kis pattanások és mitesszerek is lesznek a szám körül tőle. Be kell ismerni, hogy a gyógyszertári körömvirágkrém a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate