Yves Rocher

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Sárgabarackmag porból készült ínyenc bőrradír, mely tisztaságot és felfrissülést hoz az arcbőrnek.

Yves Rocher Bőrradír És Maszk Csomag 4 darabos
Ár: 1700 , Eladó: missblack99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen

dtu

2021. január 26.

Egyszer szulinapi ajandekkent kaptam a cegtol, de azota folyamatosan ujraveszem, pedig alapjaban nem szeretem ezt a markat. Isteni az illata, nagyon jo erzes, ahogy radiroz es extra puha lesz utana a borom, nalam 5/5 pontos egyertelmuen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Noncs

2018. április 16.

Nagyon jó illata van, a szemcsék nem túl durvák benne, pont megfelelően és hatékonyan radíroz. Nem szárít vagy irritál, nem húzódik a bőröm használat után, finom puha lesz. Kevés is elég belőle, heti egy használattal sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

astarta

2015. december 29.

Az illata kellemes, radírozási teljesítménye ok, de lehetne jobb. Általában nyaralásokkor használom a kis kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.