Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Eltávolítja az elhalt bőrt és a bőrkeményedéseket.
  • A lábon visszaállítja puhaságot és rugalmasságot.

Ildie

2015. február 25.

U nagyon szépen reszel. Előtte ilyen fehér műanyagnyelű valami volt, mondjuk abban az volt a jó, hogy magába gyűjtötte a reszeléket, ez meg nem.
A sarokreszelő név egy kicsit erős rá, inkább sarokpolírozó. Ha valakinek több mili vastag dolgokat kell eltűntetni arra ez nem való. Az én sarkammal nincsenek gondok, tökéletesen megfelel, de a páromnak először a régi brutál reszelővel reszelgetem le az elhalt bőrtonnáit, ezzel meg szépen kisímítom. Nagyon hasznos darab, szeretem. A nyele olyan lapos, meg kell szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.