Yves Rocher

Ár:   750 Ft és 1150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   750 Ft és 1150 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe Vera géllel, Ylang-Ylang illóolajjal és Tiaré virág kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja a bőrt.

Barackvirag1

2019. szeptember 30.

Hááát nem tudom... Nekem ez az illat nem tetszik, pedig én nagy YR-tusfürdő-rajongó vagyok. Ez viszont nekem kicsit túl émelyítő és érzek valami kőolaj-alapillatot is a háttérben.
Amúgy engem is szárít az összes YR tusi, de érdekes módon csak zuhanyozáskor, kádban fürdéskor nem. Lehet, hogy az a baj, hogy zuhanyozáskor túl kevés vízzel mosom le őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

bernadettu

2019. július 2.

Én még egy kiárusítás alakalmával vettem meg, érdekesnek találtam az illatát, fürdés közben viszont megváltozik és nem az előnyére.
Én is éreztem, hogy nagyon szárít, ilyet még egyetlen YR tusfürdőnél sem tapasztaltam.
Szerencsére csak 200 ml-s változata van meg, végül arcra való ecsetek mosására próbáltam ki és nagyon jól tisztít, az ecseteken az illata kellemes marad.
Örülök, hogy kivonták a terméket a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Örülök, hogy kivonták a terméket a kínálatból.

dustyrose

2019. január 29.

Évek óta nem volt bőrszárazság problémám,télen is csak alig-alig használok testápolót. Mióta a terméket használom elkezdett napi szinten viszketni és feszülni a bőröm, és észrevettem hogy mindkét felkarom érdesre van száradva és durván ki van vörösödve.

Nem szívesen dobok ki majdnem teli tusfürdőt, főleg mivel eddig jó barátságban voltam az yves rocher termékekkel, de ez tényleg botrányosan rossz minőségű. Egyébként mióta felújították a tusfürdő felhozatalt valahogy mintha általánosan lejjebb ment volna a színvonaluk, ezzel is és a kávéssal és még a tavalyi karácsonyi kollekcióval is azt tapasztaltam hogy a flakonon feltüntetett illat nagyjából egy másodpercig érezhető, majd átalakul egy teljesen más, szappanos-virágos illattá ami úgy látszik minden tusfürdő alapja, szerintem sajnos nem túl kellemes. Tök jó hogy 400 ml-s flakonnal is lehet venni, de nem éri meg ha cserébe nincs illata és félelmetes mértékben szárít. Őszintén szerintem többre megy az ember egy háromszáz forintos drogériás tusival mint ezekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

dandelion

2018. december 27.

Erőteljes virágillatú tusfürdő. Elsőre tömény, később viszont semmit nem lehet érezni az illatából. Az ekcémára hajlamos bőrömet repedésig és vérzésig szárította, amíg rá nem jöttem, hogy a tusfürdő miatt van ... Hatalmas csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

anetta.filip

2018. június 14.

Nekem nem szárítja a bőrömet, igaz, felváltva használom más fürdőtermèkekkel. Drágának találom, erős illata van, édes is, nekem nem vàlt kedvencemmé ez az illatkompozíció végül. Akik viszont szeretik ezeknek a virágoknak az illatát, azok nagyon fogják szeretni. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

LittleSpark

2018. március 16.

Az új kollekcióból ez volt az egyik favoritom a boltban szaglászás alapján. Végül a 2+1es akció keretén belül még két új tusival vettem meg. Olyan mint egy tavaszi virágcsokor :) Illatra amúgy még mindig az yves rocher tusfürdői a befutók de lassan meggondolom, hogy megéri-e a 850ft-os árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

JNiki

2017. december 31.

Isteni illata van, viszont rettenetesen szárítja a bőrömet, nekem nem vált be. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

kakaska

2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem az YR tusfürdőket, ez is tetszik. Erős illatú, de finom édes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem az YR tusfürdőket, ez is tetszik. Erős illatú, de finom édes.

zdoreebaba

2017. július 1.

Eddig az összes Yves Rocher tusfürdővel szoros kapcsolatba és jó barátságba kerültem. Sajnos ez a termék a kakukktojás, amit mielőtt megvettem illett volna megszagolnom. Túlságosan erős, tömény, fejfájditós nekem olyan gagyi illata van, amit valahol éreztem és nem kötnek hozzá szép emlékek. Nem tehetek róla, de ez a tusi valahogy nem az én illatvilágom. El fogom használni anyával közösen, mert drága volt és nem akarom kidobni. Úgy fogok vele zuhanyozni, mintha a fogaimat húznák, de megteszem. A csomagolása, amit pozitivumként tudok felsorakoztatni mellette. Elképzelhető, hogy kézmosónak lesz elpacsálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

MlleLevent

2017. június 7.

Szuper illat! Én habfürdőnek használom, imádom, ahogy megtelik az illatával a fürdőszoba!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.