Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.csatlos, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

"Az egységes és sima arcszínért, alapozásért. A Tökéletesítő alapozó ecset a folyékony alapozók ideális kiegészítője. A szálak sűrűségének köszönhetően tompítja, elhalványítja és simábbá teszi az alapozót az egységes arcszín, és a megfelelő fedés érdekében. Kör alakú feje jól alkalmazkodik az arc kontúrjaihoz."

Öko-koncepciós termék. Az ecset nyele erdőgazdálkodásból származó fából készült, feje pedig 100%-ban szintetikus anyagot tartalmaz.

lakeresztes

2020. május 27.

Nagyon sokat gondolkoztam ezen az ecseten, sokáig fájt a fogam a Shiseido perfekt alapozó ecsetére, de valahogy sohasem vitt rá a lélek, hogy kiadjak érte 10-15 ezer Ft-ot (nem, még Glamour napon sem). Aztán mikor megláttam ezt az ecsetet nagyon hasonlónak találtam a formáját és úgy gondoltam, hogy kipróbálom törzsvásárlói akcióval, annyit megér a dolog. Nem bántam meg! Szépen dolgozik, egyenletesen fel tudom vinni a korrektort vagy alapozót, gyönyörűen eloszlatja, könnyű tisztítani. Elégedett vagyok vele, nem is vágyom a sokkal drágábbra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

szilvike13

2020. március 3.

Zseniális! Megtaláltam AZ ecsetet! Imádom!
Könnyen, tökéletesen és csíkmentesen lehet eldolgozni vele a folyékony alapozót!
A kis ecsetvédő pedig nagyon praktikus!
1990 Ft-os áron ajándék! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Zseniális! Megtaláltam AZ ecsetet! Imádom!
A kis ecsetvédő pedig nagyon praktikus!
1990 Ft-os áron ajándék! Csak ajánlani tudom! :)

Saci88

2020. január 18.

Egyszerűen imádom, hála a rövid szőrének, gyönyörűen lehet vele dolgozni, puha, kellemes érzés az arcomnak.
Számomra nem okoz gondot a tisztítás, mivel nagyon tömött, kicsit hosszabban szárad.
A műanyag fej védőért pedig egyszerűen oda vagyok, könnyű szállítani, a neszeszerbe dobva sem koszolódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Kiváló termék! Könnyen felveszi az anyagot, majd egyszerűen eldolgozható egyenletesen az arcon vele a folyékony alapozó. Érzésre is nagyon kellemes, puha. Könnyen tisztítható, mosás után is nagyon puha marad. Egyáltalán nem hullajtja a szőrét. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

PerfumePippi

2018. november 21.

Ez az alapozóecsetem. Szerintem szuper - ár-értékét tekintve verhetetlen! Az előttem véleményezők már mind leírták, hogy milyen puha marad mosás után is és nem hullajtja a szőrét :-) Számomra a tisztítása sem okoz problémát.
Bevallom, én az alapozókat és sokfunkciós "félalapozókat" ujjbeggyel szoktam felépíteni - az ecsetet csak vészhelyzetben hívom segítségül - kiválóan el lehet vele dolgozni az esetleges csíkokat. Használtam már (jó minőségű) pirosító felviteléhez is; nem ahhoz tervezték, de a pirosító ecsetem elkallódásakor is helyt állt! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

Fruzsi

2018. november 5.

Folyékony alapozó felvitelére tökéletes, a krémes alapozót kicsit elnyeli. Egyelőre a legjobb ecset, amit használtam alapozáshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

TimyeK

2018. augusztus 4.

Ez egy nagyon szuper ecset. Először tartottam tőle, hogy túl pici lesz, de épp ez az előnye! Tömör, puha, jó minőségű a szála és szép is. Kimosni eléggé nehéz a tömörsége miatt, viszont egyáltalán nem hullik a szála. Alapozó tökéletesítésre, korrektorhoz is kiváló! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

tinyblackpaw

2018. július 30.

Az én arcomon nem működnek jól az ecsetek ha alapozásról beszélünk, mindig csíkos marad az eredmény, akármennyire igyekszem jól eldolgozni és megfelelő termékeket használni, viszont az utóbbi időben úgy éreztem a blender önmagában nem elég, kell valami amivel előtte egyenletesen felvihetem az alapozót. Az itteni vélemények hatására erre az ecsetre esett a választásom. Puha, tömött, jó minőségű szálai vannak, az eddig próbált alapozó ecsetekhez képest kevésbé csíkoz és egyenletesebben lehet eloszlatni az arcra való sminkeket (akár kontúrt, korrektor is). Tisztítás után sem állnak szét a szálai, megőrzi puhaságát, bár kicsit nehezebb kimosni, mint általában minden tömött ecsetet. Önmagában persze nekem nem elég, blenderrel egyengetem el a kisebb egyenletlenségeket, illetve dolgozom a bőrömbe az alapozót utána, hogy a lehető legtermészetesebb hatást tudjam elérni. Amire vettem arra tökéletes, nekem kontúr ecsetként is bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

pattelin

2018. május 26.

Tényleg tökéletes ez a tökéletesítő alapozó ecset! Valójában nem sok alapozó ecsetem volt még és azok is inkább az olcsó kategória, de ez mindegyiket túl szárnyalja!! Kicsi és puha a feje, így mindenhol jól el lehet vele dolgozni az alapozót. Mégis kellőképpen tömör, a szálai nem hullanak. Lehet, hogy majd találok még ennél is jobbat, ha egyszer majd beruházok egy nagy márka ecsetére, de jelenleg számomra tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

florcsiii

2018. január 26.

A Shiseido alapozó ecsetét szerettem volna megvenni, mikor eszembe jutott, hogy mennem kell az Yves Rocher-ba is. A weblapjukon láttam, hogy árulnak ecsetet is, gyorsan megnéztem az itteni véleményeket :) És milyen jól tettem! Ez az ecset nagyon jó minőségű, tökéletesen ki lehet mosni, mosás után ugyanolyan a minősége, mint mikor vettem. A folyékony alapozóimat gyönyörűen oszlatja szét, nem ragnak össze a szálai. Egy Estée Lauder alapozó ecsetem van még, azért akkora minőségi szakadék nincs köztük, mint az árukban, sőt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.