Yves Rocher

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

EnciVarga

2019. február 1.

A 09 figue arnyalatban vettem meg, talan mert pont akcios volt. Nekem iszonyatosan bevalt, pedig rejtett szemhejam van, es elegge csuszkalnak is rajta az ilyesfajta szemfestekek. Tartos, es nagyon szepen szarad meg. Egyetlen hibaja talan, hogy ugy erzem sokkal kevesebb van benne, mint amekkora a tegely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

seppunkata

2017. január 13.

Egy napja vettem a Bronze árnyalatot, a kezemre kenve nagyon tetszett, szépen elkenődött, és miután megszáradt, erős dörzsölésre sem mozdult. De miután otthon kipróbáltam a szememen, észrevettem, hogy minél inkább eldolgozom az ujjammal, annál inkább felszedi a terméket a bőrömről, és a végén már a szemhélyam közepén csak egy nagy üres folt volt... De az ujjamra annál inkább odaragadt. Még próbálkozom vele, hátha meg tudom oldani, hogy ne szedje fel önmagát, talán nem szabad annyi ideig nyúlkálni hozzá. Tudom természetes összetevőkből áll, ezért valamilyen szinten érthető, hogy nem pont úgy működik, mint vegyszeres társai. Akciósan vettem, 1990-ért, de így is sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Kokapu

2016. március 20.

Előbb megvettem, és csak utána olvastam el róla a véleményeket. Számomra pozitív csalódás ezek után, mert bár a 12 órát nem bírja ki, de nyolcat azért simán, és nagyon szép színe van (mauve), könnyű is használni. Persze egy idő után egy csíkba gyűlik (de nekem kb. minden szemhéjfesték), de még így is marad elég a megfelelő helyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

barbarella

2015. május 20.

A 07-es "Bronze" árnyalat van meg, ami eleve elég érdekes, mert ez nem bronz, hanem olajzöld telepakolva csillámokkal.
Csináltam egy swatch-ot a kézfejemen mikor mgekaptam, mondom uu ez gyönyörű, imádom a krémes szemfestékeket, ez lesz az új kedvenc. Aztán elkezdtem az ujjammal elsatírozni, és szépen lassan a szín kb semmivé lett, és maradt a kézfejemen egy óriás adag csillám. Ugyanez történik a szemhéjamon is, bár ott ha alápakolok valami világos alapot, talán látszódik egy kevés a zöld színből.
Nekem a TBS-os kamillás olajos sminklemosóval simán lejött, nem volt problémám vele.
Összességében szerintem egy nagy nulla, ugyanennyiért vagy kevesebbért is találni sokkal jobbat (pl Max Factor krémes szemfestékei). Persze gondolom ennek sokkal szebbek az összetevői összehasonlítva a drogériás termékekkel, de még így sem ér többet szerintem mint 1 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Ildie

2014. december 26.

Kap két csillgot jóindulattal. A zöldes kékes sminkek alá alapnak jó amit vettem, de magában nem jó semmire. sosmlesz átmenetes, elhalványoló, semmilyen eszközel, gyorsan megszárad és akkor már nem mozdul. alapnak sem az igazi, de ha már van nyílván nem dobom ki. Még jó, hogy Ukrajnában harmadáron vettem meg. (Lehet béna vagyok) Összehasonlítási alapom nincs, másik ilyenem nem volt, ezzel akartam nyitni a krémes trutyis dolgok felé, nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

SzandrASD

2013. november 17.

02-Mauve

Valamilyen szinten tartós,de brutál tartósnak nem mondanám,mert kopik,illetve egy csíkba a festék feltorlódik,de ezt leszámítva szép színe van. Valahol kár érte,mert az ember többet várt volna tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

02-Mauve

maladicta

2013. október 5.

A mályva színű van meg belőle nekem, szép, visszafogott a színe, de elég nehéz egyenletesen felvinni. Gyorsan szárad, rövid idő áll a rendelkezésre, hogy eloszlassam, utána meg se moccan, a szemfestéklemosó is nehezen birkózik meg vele.
További negatívumok: már a második használatnál is úgy tűnt, hogy beszáradt, alaposan fel kellett ráznom, hogy használható mennyiségű festék legyen az applikátoron; kimondottan büdös, és a terméken sincsenek rajta az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.