Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

pixybaba

2014. szeptember 19.

Imádtam. Sűrű állagú, dús szemcséjű alapos testradír. Radírozás után olyan lett a popsim, mint a babáké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Barbuska90

2014. május 30.

Ha a radirozó hatását kell minősíteni, akkor egyértelműen 5* , mert tényleg nagyon jól teljesít ilyen szempontból.
Nekem az illata anyira nem jön be, túl émelyítő, bár én alapból nem rajongok a vanilia illatért, el tudom képzelni, hogy annak, aki szereti a vanilia illatot, bejön.
Sajnos én teli lettem tőle pattanással, de ez nem a termék hibája, hanem kiderült, hogy allergiás vagyok egy összetevőre.
Összességében szerintem nem rossz termék,ha valaki szereti a tömény, édes vanilia illatot és egy erős, sok szemcsés radirt keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

lauran

2014. április 17.

Bababőr lett a végeredmény. Tetszik, hogy sűrű, és kis mennyiséget használva is vastagon be lehet kenni a bőrt és utána belesúrolni majd lemosni. Az illata vaníliás, a zuhany alatt még intenzíven, utána már kevésbé - ez nem zavar engem, inkább parfümöktől szeretek illatozni. Egyelőre meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

classycat

2014. április 10.

Én már nagyon régóta ezt használom - arcradírozásra is. Szuper az illata, az állaga, a hatása, és nagyon sokáig elég, rendszeres használat mellett is. :)
Én sem cserélném le soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Én sem cserélném le soha.

katacita

2014. február 20.

Nyami nyami, fincsi vanília illat, de nem hivalkodó vagy tömény művanília. A szemcsék kicsik, de nagyon hatékonyak, nem az olvadós fajtából valók, ezért megteszik a hatásukat. Van olyan jó, mint a TBS radírok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

BubuMaczko

2013. december 2.

Nagyon jó testradír, nekem bevált. Az illatát nagyon szeretem. Nem durvák a szemcséi, mégis tisztít, hámlaszt. A hozzá való krémet használom utána, az megnyugtatja a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

amyesther

2013. március 8.

Az olivásnál leírtam a pontos véleményemet. Ebbe is jó sokat raktak és nagyon jól, de mégis finoman radíroz. Az olivás kicsit jobb, de csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

Habchók

2013. február 8.

nagyon hatásos radír, még jobb illattal és tartós is. ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

nagyon hatásos radír, még jobb illattal és tartós is. ajánlom

Malnus

2012. november 28.

Finom az illata, szuperül radíroz, és utána sokáig puha, bársonyos a bőröm. Nálam bevált. Ha kell újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

karacsonyikaktusz

2012. június 16.

Aki szereti a vaníliás tusfürdő illatát, az ezt is imádni fogja. Külön tetszik, hogy tényleg apró szemcsék vannak benne és nem érzem úgy, mintha valami ipari csiszológéppel kezelném a testem radírozáskor. Sokáig jó és egyszerűen tényleg szuper. Soha más testradírt nem használnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.