Yves Rocher

Ár:   2000 Ft és 15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Balkiss, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   2000 Ft és 15 000 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 1989

Illatjegyek: frézia, nárcisz, fehér orgona, fehér rózsa és írisz

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, vagy akár üvegesen is gazdikereső:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

kanaka

2018. december 23.

Életem talán első parfümje volt a 80-as években, amikor nem is a parfüm verziót, hanem a testpermet változatot kaptam ajándékba. Csak az maradt meg bennem, hogy úgy tűnt, mintha egy mennyei, szerény virágcsokor ölelt volna körül.

Felnőttként kicsit kutattam utána és Franciaországból sikerült beszereznem egy eredeti, celofános, bontatlan üveggel a parfümből. Szerencsém volt, tökéletes. Igazi kincs. Az első szippantás kissé szappanos, de nem tolakodó. (A fejjegyben ott a frézia és nárcisz.) Aztán leszáradás után elmondhatatlanul különleges, békét árasztó illattá válik, amiben egy leheletnyi akác és rózsa keveredik az írisszel. Ártatlan, törékeny virágözön. Üvegbe zárt zöld tavasz, amit akár kislányok első parfümként is nyugodtan hordhatnának.

Az új változatnak sajnos már semmi köze ehhez a csodához. Így minden cseppjét aranyként használom.
Aki teheti, szerezzen belőle bátran a világhálón. (ügyelve, hogy valóban a parfüm változat legyen!)

Egyetlen negatívuma az üvege, ami sajnos egyáltalán nem áll kézre, a kupakját pedig borzasztó nehéz levenni és visszatenni. (Mivel nem fújós, ezért dugóként funkcionál rajta.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Torpece

2018. március 19.

Megboldogult lánykorom, mit lánykorom, fiatal lány diákévem szépemlékű illata....kellemes-fájó emlékeket hoz elő pusztán az üveg látványa. Több üveggel elhasználtam, imádtam akkor. Aztán ráuntam, de az emlékek miatt közel 20 (!) évig volt a polcom dísze. Aztán nagy levegőt vettem és eladtam...kidobni nem volt erőm. Az akkori emlékem róla, hogy isteni egyedi virágillata van, tartós, érzéki és összehasonlíthatatlan. Mennyit változik az ember ízlése illatok terén! Ma már nem hatna így rám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.