Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgatló golyós dezodor az aloe vera frissesgével, mely gyengéd a bőrhöz és egész napon át tartó védelmet nyújt. Növenyi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó aloe vera gél.

MissNickole

2019. április 1.

Régen használtam az Yves Roches izzadásgátlókat, ugyan az izzadást régen sem szüntette meg, de még a 40 fokos melegben is finom illata volt... VOLT!
Nem tudom mit változtattak az összes izzadásgátlón, de egyik illatú sem a régi, nem javaslom senkinek...
Mindegyiknek van valami fajta vegyszeres utó-illata, vagy inkább szaga és már nem is tartós....:(
Sajnálom, hogy a világban minden termék egyre rosszabb lesz....

Igazából csillagot sem adnék neki, egyetlen egyet sem, mert el sem tudom képzelni hogy aki ezt piacra dobta ki sem próbálta??? Vagy lehet, hogy patkányokon tesztelték:) azok meg nem panaszkodtak, hogy büdösek:))) he he he

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Sajnálom, hogy a világban minden termék egyre rosszabb lesz....

szanaci

2012. október 5.

Nem szerettem meg. Az illata nem rossz, de nagyon folyik, lassan szárad, és az izzadtságot nem fogja vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

svivko

2012. július 9.

Mostanában fedezem fel az Yves Rocher boltjait, és gondoltam kipróbálok egy dezodort tőlük, szintén akciós áron. Az illata győzött meg, lágy, tiszta illat, sokáig megmarad a bőrön. ami különösen tetszik benne, hogy eléggé vizes állagú ahhoz, hogy ne kelljen belőle sok, és így ne képezzen vastag száradásképtelen réteget a hónaljamon. Nekem bevált. Ár/érték arányban is szuper, főleg így akciósan.
chapter 2: Egyetlen kivetnivaló így a nyári napokban: rajtam fehérre szárad... Mintha az izzadságból kicsapódó só lenne, de ez a dezodor... kicsit ijesztő így az ujjatlan pólós időben....
-1. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

-1. :/

doee77

2012. június 1.

Nekem bejött, az aloe verás és a verbénás is, nagyon kellemes az illatuk, jó az állaguk. Érzékeny a hónaljbőröm, és ez a termék kellemesen megnyugtatta. Az eredeti áruk sem sokkal magasabb, mint egy "normál deo"-é, de rendszeresen akciós több illat, és úgy még olcsóbbak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

PolgarSzilvi

2012. április 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ráadásul pont akciós volt, 650 Ft. Nekem nem vált be, egy heti használat után kicsípte a bőrömet a hónaljam körül, még a felkaromon és a hátam felé is tiszta piros, pöttyös lett és két hétig viszketett :-( úgyhogy most van egy alig használt flakonom. Nem tudom, melyik összetevő nem tetszett a bőrömnek, más fajtától még sosem jártam így. Sajnálom, mert az illata nagyon jó, szerettem volna ezt a terméket tartósan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 6.

momo

2012. február 7.

Szeretem ezt a dezodort. Hatásos, sokáig elég, kellemes illatú és jó érzés kézbe venni. Az ára ha jól emlékszem 800-850 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

krekuci

2012. február 4.

Nekem levendulás van már egy ideje. Annyi a negatívum, hogy kicsit több jön a kelleténél belőle. Nagyon szeretem amúgy, az illata fenomenális, sokszor parfümöt sem teszek, mert önmagában is elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Széncinke

2012. február 1.

Hatékony dezodor, kellemes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Hatékony dezodor, kellemes illattal.

joouyee

2012. január 21.

Kedvenc deo márkám, ebből az illatből különösen szeretem. Tartós, nem túl erős az illata, nagyon izzadós vagyok, nem használhatok akármit, de ez bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Judiit

2011. december 8.

Kellemesen csalódtam benne. Friss illatú, hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 8.

Kellemesen csalódtam benne. Friss illatú, hatékony.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1