Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bélabá, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 2001

Illatösszetevők: koriander, mandarin, narancs, bergamott, magnólia, gardénia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, szantálfa, tonkabab, ámbra, pacsuli és vanília

Ritkaság! Yves Rocher Yria eladó
Ár: 11500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Yves Rocher 💝 Yria EDP! 10 ml fújós
Ár: 2.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Verona5

2018. július 10.

Gyönyörűűű!! Őszre-télre való melengető egy illat a Desnuda és a Clarins Par Amour vonulatba illik. Egyáltalán nem hasonlít szerintem a Chanel Allure-re, max. annyiban, hogy elegáns, kellemesen viselhető, nem harsogó, de nagyon nőies, biztonságot adó. A mostani YR illatok a nyomába sem érnek, őt nem is mondanám YR alkotásnak, annyira eltér a ma kapható kínálattól. Természetesen a legtöbb csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

Masnuci

2016. október 12.

Miért van az, hogy a mostani Yves Rocher illatok meg sem közelítik a régi remekműveket?? (De igaz ez az Avon illatokra is) Az Yria egy mesebeli fűszeres, virágos, orientális illat. Olyan mint egy varázsszer, elbűvöl, elkápráztat, ha ezt viselem hajlamos vagyok azt hinni, hogy én vagyok Seherezádé. :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

egyedszilvi

2016. augusztus 29.

Ez az illat maga a csoda!Eszméletlen finom.Kifujaskor harsány,feltűnő (én imádom itt is)...Telt illat,nagyon összetett....édeskésen körbeölelö...megis van benne egy csepp fuszeresseg..mely extravagánssá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

jomosono

2016. július 15.

Régi illat,már alig lehet fellelni.Finom karakteres finomság,szerintem őszre-télre kizárólag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

umpalumpa

2016. június 10.

Hasznaltam en is es nagyon kedvenc volt. Igen, elsore orrba utott kicsit, kesobb fincsi barsonyos meleg illat lett. Rajtam tartos volt. Sokan kerdeztek mit hasznalok es csodalkoztak, h "csak" YR illat volt.
Erdekes regen (10-15 eve kb.) Mennyivel melegebb, nehezebb illatokat hasznaltam. Aztan elindultam a frissek fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Barbuska90

2015. október 9.

Ez az egyik parfum, amit beszereztem az oszi-teli idoszakra. Fustos,fuszeres, de van benne valami edesseg is. Mely, elegans illat. Elso szaglas ota imadom. Tartossaga es hatosugara 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Piri11

2015. augusztus 28.

Ma Ő az enyém lett. A leírás alapján pontosan ilyen illatra számítottam. Ez valami mennyei, fűszeres, mély, bódító csoda. Egyszer fújtam csak a csuklómra, és nem győztem betelni vele. Mindenkitől bocsánatot kérek, aki a mai modern illatokat szereti, de én mostanában nem találkoztam olyannal, amely ennyire lehengerlő, ennyire finom és különleges illat lenne. A mai illatok túl feltűnőek, túl harsogóak, túl mindenek nekem, Úgy látszik ez a "nyanyásodással" jár, de azt vettem észre, hogy nekem a régebbi illatok jönne be jobban. Szóval aki szereti a fűszeres, bódító csodákat az vegye meg, nem fogja megbánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

szilviakiralyno

2015. február 4.

Érdekes a párhuzam, amit a Chanel Allure illatával húznak viszonylag sokan, több illatszerekkel foglalkozó oldalon. Szerintem nem hasonlít annyira, még a leszáradás idejében sem. Míg az allure rajtam egyszerű vanília, semmitmondó, az Yria viszont füstös, virágos, elegáns, borostyános-dohányos, olyan aromákkal, amelyek megszédítenek, nagyon izgalmas és felemelő, kicsit mozgékony, dinamikus illat. Szeretem nagyon, szerencsére még egy 3/4 -ed üveg van. Megszüntették ezt is... ááá. Nem tudom, mi lehet az oka, szerintem népszerű illat volt, bár az Yves Rocher mostanában nem teljesít valami kiemelkedően az illatszerek megkomponálásában.
A pacsuli földes illata adhatja azt a mélységet és furfangos csáberőt az Yriának, amit nagyon szeretek. A bőröm is imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

galagonyanya

2014. december 3.

Nagyon csodálkoztam, hogy még nincs itt fenn ez az illat, és épp fel akartam tenni, de megelőztek:) Azt kell hogy mondjam, az Yves Rocher régen még tudott parfümöt "csinálni", az Yria, vagy pl. a Venice még egyedi, különleges alkotások, az utóbbi időben azonban olyan irányba ment el a parfümalkotásuk, amelyet enyhén szólva is populárisnak és minden egyediséget nélkülözőnek nevezhetünk... Az Yriára visszatérve: Csodálatos. Különleges. Szomorú vagyok, hogy már nem gyártják, és elég nehezen lehet hozzájutni.

Az első percekben nagyon erősen, már-már bántóan virágos, szinte harsány, és van egy akkord benne, amelyet igazán tudnék nélküözni a szúróssága miatt. De. Mindez elcsitul, lecseng, és annyira finom, bársonyos, bőrközeli ámbrává szelídül sőt nemesül, hogy az nem is igaz. Ebben a szakaszában kifejezetten hasonlít a Chanel Allure-re. És viszonylag tartós is, Y.R.-viszonylatban meglepően sokáig tartja magát. Megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.