Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. április 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Már a zuhany alatt táplálja és lággyá varázsolja bőrét zsíros érzet nélkül. A gazdag, olajos textúra finom tejes habbá oldódik a bőrön, amint vízzel érintkezik.

Parabén-, és ásványi anyag mentes termék.

veresbetti

2019. július 18.

Nagyon szeretem, általában a bourbon vaníliás tusfürdővel keverem és úgy használom, amikor már nagyon száraz a bőröm. Jó sokáig kenegetem így magam, biztos ami tuti, és zuhanyzás után már nincs is szükségem testápolóra. Egyébként önmagában is tetszik az illata, de állítom, hogy keverve méginkább tartósítja és élénkíti a tusfürdő illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

fomnaba

2019. július 7.

Nagyon szupi kis termék. 40 %-kal olcsóbban vettem képeslappal. Nyári melegben ideális nekem. A sima testápoló lefolyna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

AnnaLAKK

2019. június 4.

Már régóta szemezgettem egy zuhanyozás utáni olajjal. Akciósan vettem így az ára most nem vágott a földhöz. Nálam is gyorsan fogy, de nagyon szeretem az illatát és az én bőrömnek ideális, nem túl olajos és nem is tűnik el, kompenzálja a zuhanyozás utáni száraz érzést. Igazából nyárra kerestem egy terméket amikor alig törölközök meg csak leitatom a bőrömről a vizet, de a hidratáló krémet utána már nem akarom magamra kenni mert az már fullaszt. Ha lesz újra kuponom biztos újra veszem, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Fujituli

2019. május 7.

Én törzsvásárló vagyok az Yves Rocherben, de...
Fantasztikus illat, de nem eléggé intenzív, nem sokáig érzem magamon. Hamar elfogy a termék, mert szinte locsolni kell magamra. Nem érzem, hogy hatásosan hidratálna. 5 perccel később ismét száraz a bőröm. Nem praktikus az adagolófej. Egy spricnis megoldás passzolóbb lenne ehhez a termékhez. Összességében nem rossz, de ez a termék sajnos nem üti meg az elvárásaimat. A praktikátlansága és a nem hatékony hidratálás miatt levonok 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Én törzsvásárló vagyok az Yves Rocherben, de...

Aniko19870805

2019. április 15.

Szerettem, ajándék volt online választható termékek közül ez jött haza. Nagyon kellemes az illata, azonban nálam hamar elfogyott. Nagyon jól hidratál, az érzékeny bőrömre remek volt, de nem venném meg teljes áron, maximum, ha nagyobb kiszerelésben lenne kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

000BETTINA000

2019. március 11.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyrészt végre egy testápoló ami tényleg hatásos száraz bőrre! Másrészt nagyon macerás a használata, csak nagyon keveset szabad egyszerre felkenni, különben csupa olaj maradok, amit utána érzek a törölközőn, a ruhákon, az ágyneműn.. :/ Plusz elég hamar elkezdett avasodni is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

dundicat

2019. március 3.

Wow, ennek aztán jó illata van:) szuperül hidratál. Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

ancsika678

2018. február 12.

Izgalmas, számomra új termékféle ez. Valóban érzem is a bőrömön öblítés után a hidratáltságot, szemben a krémes verziókkal. Érdekes, hogy arányosan fogy a tusfürdőmmel, nem úgy, mint a krémek. Számomra ez annak a jele, hogy szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

aimee82

2017. október 9.

Olyasvalamit kerestem, amivel időt lehet spórolni, meg lehet úszni a testápolózást, és nekem abszolút bevált, de akció nélkül kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

vikee06

2017. június 8.

Első használat után kapja ezt az értékelést.
Egyből hozta a várt puha bőr eredményt.
Kellemes illata van.
Én nem szeretek testápolózni ezért ez egy jó megoldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Első használat után kapja ezt az értékelést.
Egyből hozta a várt puha bőr eredményt.
Kellemes illata van.
Én nem szeretek testápolózni ezért ez egy jó megoldás lehet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol