Yves Saint Laurent

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MargitSchwarz, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Rúzsnak és arcpirosítónak is használható, balzsamos állagú, kétszínű stift, gyümölcsös illattal.

6 színkombinációban elérhető

MargitSchwarz

2018. július 7.

Vártam, hátha majd valaki más elkezdi a véleményezést, de úgy látom, még ez eddig nem történt meg. Akcióban vettem Notino-n egy "From Cute To Devilish" árnyalatot, ami narancsos-pirosas. Viszont a két fele közt (legalábbis ennek a színnek) felkenve nem látok olyan nagy különbséget, úgyhogy az ombre hatás nem érvényesül. Emiatt kap csak négy csillagot. Viszont tényleg úgy érzem, hogy ápol, jó érzés hordani, az illatába pedig bele vagyok bolondulva. Nagyon tartósnak nem mondanám, úgyhogy pár óránként újra kell kenni, de végülis ez nem egy ajakra kötő rúzs, nem is ígért ilyet sehol. Ellenben az Artdeco rúzsfixálójával együtt, már működött tartósan is. Pirosítónak egyszer kipróbáltam, de szerintem az hülyeség, úgyhogy nem használom, mert a por állagúakat szeretem. Szívesen kipróbálnék egy olyan árnyalatot, ahol nagyobb a különbség a két fele közt, valószínűnek tartom, hogy ott látszódna az ombre hatás. De mivel ilyen drága, ezért inkább egyelőre kihagyom. Ha mégis vásárlásra adom a fejem, mindenképp update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.