Yves Saint Laurent

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   parfümériák

Pengeéles, lehengerlő és modern tekintetet ad. A kefe precíziós oldala a tökéletes és pontos formázást, illetve a tökéletes fedést és eloszlatást szolgálja, míg volumen oldala dúsítja a pillákat. Az innovatív formula 24 órás tökéletes tartást, az intuitív kefe pedig könnyű applikációt ígér. A spirál 3-polimer kombinációja védi is a pillákat, selymes textúrája pedig egy kézmozdulattal tökéletes hatást ad.

4 színben érhető el - fekete, barna, kék és lila

cserpesreka

2017. szeptember 28.

Nekem egy Mini változata van meg és imádtam mikor spiraloztam, nagyon hasonlít a Lancome Doll Eyes spirálra. Ha leszedetem a pillaim és elfogy a spiralom, biztosan megveszem !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

FannerManner

2017. február 7.

Nagyon jó szempillaspirálnak tartom. Könnyű vele dolgozni, gyönyörűen szétválaszt, hosszít és ível. Nem mászik le a nap végére. Nagy kedvenc, csak ajánlani tudom!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Szilva86

2016. december 13.

A normál árához képest egész tűrhető áron sikerült megvennem - 8000,- Ft-ért - de nagyon nagy csalódást okozott. Már a felbontáskor is elég száraz volt, most kb. 2-3 hete használom és már most húzza a szempilláimat. Ennyi pénzért egy rablás. Biztos, hogy a jövőben a YSL spirálok közelébe se fogok menni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Bridgetta

2016. június 10.

Amikor kipróbáltam ezt a spirált teljesen levett a lábamról,a csomagolását imádom,az illata fantasztikus és nagyon szép pillákat varázsol.
Igazi luxus spirál. :)
Azonban sajnos negatívuma is van, még pedig az,hogy nagyjából 1,5 hónap alatt kiszárad,így csak pár alkalommal tudtam használni és nagyon szomorú voltam,mivel maga a spirál tényleg szuper.Az ára miatt nem fogom újra venni,nekem nem éri meg azért a pár használatért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Igazi luxus spirál. :)

Tildi

2016. május 11.

Nekem egy kékem meg egy barnám van. A kék szinte fekete amit nem bánok :) Szépen szétválasztja és hosszabbítja a mini pilláim, szeretem. A csomagolása nagyon igényes úgy mint a többi YSL spirálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

grund

2016. április 15.

Természetes, könnyed pillák,elég tartós is. Nem rossz, nem rossz, de ennyi pénzért valami extra hatást vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

LaNara

2016. február 16.

Nemrég vettem meg a Müllerben az itteni vélemények alapján, eddig nagyon elégedett vagyok vele, nem csomósodik, szépen hosszít és nem mászkál. Minden pénzt megért főleg, hogy a hócipőm tele volt már a drogériás szempillaspirálokkal, egyszerűen egyik sem működött nálam. Aki beruházna egy minőségibb darabra annak mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Midnight Fairy

2016. január 13.

Szerintem semmivel sem tud többet, mint egy olcsó drogériás spirál. Az én szempilláimmal legalábbis semmi extrát nem csinált...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Strombolana

2016. január 9.

Két napja használom.Nem vagyok egy profi sminkes,de ahogy pillogtam a tükörben,egész jónak láttam a végeredményt.Estig jól ki is tartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

e.m.e.s.e

2015. november 17.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom.
Csomósodás nélkül dúsít és hosszít. Kifejezetten kerülöm az illatosított termékeket, de ennek még az illata is kellemes.
Ahogy azonban már mások is említették, a kiszerelése nagyon nagy hátránya.
Az árfekvésének megítélése relatív. Van, aki sosem költene ennyi pénzt szempilláinak szépségére, viszont minden reggel egy Starbucksban vásárolt kávéval indít, s van, aki fordítva működik. Tény, hogy alacsonyabb árfekvésű spirálok között is lehet találni jót. (Személyes kedvencem a Max Factor Masterpiece Max.)
Nem tartom kizártnak, hogy újravásárolom a jövőben, most azonban egy olcsóbb termékkel pótoltam. Bátran ajánlom viszont annak, aki megengedheti magának a luxust és egy igazán hatásos spirált keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom.
Ahogy azonban már mások is említették, a kiszerelése nagyon nagy hátránya.