Yves Saint Laurent

Ár:   20 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vestara, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   20 190 Ft
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Ár: 15000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: 1-2 alkalommal használt , Helyszín: --, fizetés: Fizetés utalással, postán maradóval küIdöm

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

A színek valóban egy kaptafára vannak, és az ára is borsos. Azonban nekem ez A PALETTA. Könnyed, elegáns, érzéki, egy igazi párizsi nőnek érzem magam tőle, ragyogok, gyönyörű, tartós, de mégis visszafogott és pont ez tesz ilyen érdekessé.
Reggel felteszem, este leszedem, ott marad. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Reggel felteszem, este leszedem, ott marad. :)

Wey1122

2016. április 27.

Nekem nude paletta van meg.Paletta kézreálló strapabíró műanyagból készült.A színek pigmentáltak néhányat akár highlighternek is lehetne használni.Ecset is jó használható. Aki szolid sminket szereti jó választás lehet.Ára elég húzos ha nem akciós 60 Euro körül van.Tavaszra,nyárra szerintentem mindenképp jól kihasználható.Dögös rúzs az igazi párja!
Jó paletta a színek egész nap ottmaradnak ahová reggel feltettem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Jó paletta a színek egész nap ottmaradnak ahová reggel feltettem őket.

Vestara

2015. május 18.

Két árnyalatban kapható: a Nu 10 gyönyörű nude árnyalatból álló paletta, amelyből 3 matt, a többi gyöngyházfényű, míg a Tuxedo a szürke különböző árnyalatai vonultatja fel egy kis lilával és kékkel megfűszerezve. Számomra mindkét palettában túl sok a hasonló árnyalat, sokkal izgalmasabbra is sikerülhetett volna egy kis fantáziával. A tok jó minőségű, strapabíró, az ecset akár még használható is..., a púder jól pigmentált. Nem is tudom kinek ajánlanám... talán még kezdőknek is inkább egy 5 színű couture palettát javasolnék beszerzésre, ezekkel a színekkel sem lehet sokkal több variációt alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.