Yves Saint Laurent

Ár:   6180 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   parfümériák

Hosszan tartó, vízálló szemceruza.

Vicus7

2020. június 22.

A színe nagyon szép. De puha nagyon, kicsit nehezen lehet vele dolgozni. Sajnos nem igazán tartós, elmaszatolódik. Nekem a Bobbi Brown hasonló terméke vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

senskin

2019. június 26.

Az embernek átalakul a tekintete. Tartós, intenzív fekete. Kell ennél több? :) Ennél kiválóbb szemceruzám még sosem volt! Mindig váltogattam, de ő az igazi! :) Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

felhasznaloinev

2018. január 24.

Hát én az életben nem láttam/próbáltam még ennyire jó, fantasztikus, sőt, tökéletes szemceruzát! Rejtett szemhéjam van, és ha tus helyett ezt a szemceruzát használom, esély sincs rá, hogy felkenődjön a feketeség a szemhéjamra. És mennyire fekete! Ez fekete! Csoda. Csodaszer. Nagyon drága, de ha elfogy, én tutira meg fogom venni (mert ezt ajándékba kaptam egyébként, amiért ebben a pillanatban is rettenetesen hálás vagyok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

laskaib

2016. december 26.

Nekem sajnos nagyon nem vált be! Első és legnagyobb problémám az, hogy nem marad a helyén, lemászik a szememről (pedig nem zsíros a bőröm), sőt a kontaktlencsémre is rátapadt, ki kellett vennem a szememből a lencsét és le kellett mosnom, mert nagyon szúrta a szemem. Még egyszer meg akartam vele probálkozni, de alig birtam kifaragni. Sajnálom, mert másnak bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Pünyike

2016. március 31.

2015. augusztus 11.
Csak mintám van belőle, de fantasztikus ez a ceruza. Igazán fekete és valóban tartós. Nem maszatolódik, a helyén marad. Először a kézfejemen próbáltam ki, mosogatás után is ott volt, vízzel nem is tudtam eltávolítani. És még valami, nem ül bele a szemzugba, ami szuper. A legtöbb szinte "beleolvad" a szemembe és végül a szemzugban végzi, de ez nem.

Update: Abból az egészen pici (talán a teljes méret harmada) mintából, amit vásárlás mellé kaptam, még mindig van, pedig minden nap használom! Drága, de megéri az árát! Beszereztem a normál méretet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

2015. augusztus 11.

juditkaa70

2015. december 8.

Szuper szemceruza. szép ívet lehet vele rajzolni,és nagyon tartós. Nem maszatolódik még vízzel érintkezés során sem,a szemzugba sem gyülik össze,ahogyan más szemruzákkal tapasztaltam! Kihagyhatalan termék! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Mindy

2015. november 2.

Nagyon szép, padlizsán színű van nekem, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Nagyon szép, padlizsán színű van nekem, imádom!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.