Yves Saint Laurent

Ár:   54 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2016. február 25.

Ár:   54 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2013

Főbb illatjegyek: bőr, szárított gyümölcsök, vanília, ámbra, pacsuli

Kedi81

2018. február 15.

Köszönet ezúton is Szilvinek,akivel cseréltem ezt a finomságot,eszméletlen egyedi és különleges illat,nagyon-nagyon kis krémes-bújós bőrillat,sokáig gondolkoztam mire emlékeztet és végre beugrott,régen sokat szaglásztam T.Mugler A Men illatát,aminek ilyen gumis külső részbe volt beburkolva az üvege,és ahogy az illat ezzel a gumi szerű anyaggal találkozott annak volt ilyen illata,imádtam:-))))
Így Őt is nagyon szeretem,tartóssága is nagyon jó,egész nap érzem azt az egy pici fújást amit még reggel fújtam magamra,jár neki a maximális csillag,viszont azt sajnálom,hogy majd nem tudom beszerezni,úgyhogy Ő is a spórolós,különleges alkalmakra tartogatott illatom lesz:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Marcsi66

2017. június 13.

Széles skálán mozog az ízlés,,,nekik mindenképp ajánlott,hagyománynak helye itt nem lehet,Engem elbűvölt,szertartás és hódolat száll a magasba Kelet imája hozzám is elért,Igaz nagy füsttel érkezett,és ahogy csendesedik,már érzem a bőr illatát,nagyon mély érzelmeket" elmondani"akaró hatás,az EMBER szívében örökké gomolygó szerelemről,,,,füst,bőr,aszalt gyümölcsökből, mesterien megkomponált parfüm,kicsit édesedik,,,tartós,férfiak is bátran hordhatják
figyelmet kiérdemlő illat,ez biztos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

figyelmet kiérdemlő illat,ez biztos