Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: briony24, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   parfümériák

Yves Saint Laurent Nu 100ml EdT
Ár: 60.000 , Eladó: Endymion
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az Astoria környékén vagy igény szerint postázás

elvanui

2016. október 30.

Végre eljött az Ő ideje. YSL a szívem közepe a dizájnerek közt, Y, Paris, Yvresse, Opium, ragyognak, mint a nap egytől egyig, (persze a mostaniak már náluk is khmm... hagyjuk)de nekem a Mezítelen a legszebb, amit csináltak valaha. Úgy tíz éve szerettünk egymásba, akkor még nem tudtam én, hogy tömjén meg elemigyanta meg mi, csak hogy sötét, csillámlóan fűszeres, részegítő, ördögéalelkem illat. Az életben nem heverem ki a kivonását, meg kéne ismerni az utódot, mint az Addictnél, hátha nem lesz sírógörcsöm tőle. De... nem. Idén a Jézuska hozza még inkább a hokikorongos edp-t, nem érdekel honnan meg mennyiért. Gyáva vagyok. Ilyen szerelmet nem lehet egyhamar helyettesíteni. De jó most az őszben, napon, ködben, esőben, istenem. Mindig ősznek kéne lenni, és ilyenekben tobzódhatnék folyton. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

szilviakiralyno

2016. július 1.

Sötét, fűszeres, mágikus illat, tele szenvedéllyel, abszolút unisex-nek tűnik fűszeressége és fás beütése végett. Nagy nehezen sikerült egy 50 ml-es EDP-hez jutnom, évekig kergettem, amikor forgalomban volt, mindig mást választottam, máskor a borsos ára riasztott vissza, amikor meg akartam, már nem volt forgalomban a régi 2001-es formula. Végre ezt is kézhez kaptam, ki nem adom a kezemből, még egy fújás erejéig sem senkinek. :) Csodálatos, kardamomos-borsos , fűszeres, tömjénes indítás, ( bár egy picit fejfájdítóan tömör a fűszeresség az első 15 percben, de ahogy szépen lecsendesül, fás, vetiveres mély illat tartósan ölel körbe. Bár nyárra egyáltalán nem jó, de mivel most tudtam megkaparintani, így majd az esős őszre és télre elteszem, szinte alig hiányzik belőle. Összetevői közt orchidea is van, ez az összetevő lágyít egy kicsit a csípős jellegén, nőiesebbé teszi, de a tömjénes és gyantás jelleg végig érződik , és valami komor sötétséget sugall magából, mint egy fenyveserdőben, nyilván összetevői közt a fenyőtömjén, vagy gyanta szerepel, nem a valódi tömjénfa gyantája, ez talán sokaknak picit férfiasnak hat, de engem nem érdekel.
Füstös, megbabonázó parfüm, az ő időszaka az éjszaka, bűvös boszorkányszombat, égő füstölők és szellemidézés...
Ezt juttatja eszembe , mert nem egy nappali illat, nem is elegáns, hanem lehengerlő. Minden cseppje kincs.
( A palackja viszont leírhatatlanul rusnya. Kerek fémes korong, nem illik hozzá.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Titanilla1

2015. december 22.

Titokzatos , sötét , balzsamos , fűszeres illat .....hú, az a jázmin a fűszerekkel!! Igazi keleti csoda. Mind az öt csillagom az övé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

3tara2

Korcsoport: >54
2015. október 17.

Kedves barátnőmtől vettem át 10 ml parfümöt...annyira vártam...olyan sokan szeretik...! S valóban,amikor beleszaglásztam csodálatosan összetett virágos,selymes,fátyolos de mégis telt illatot éreztem! Semmihez sem tudnám hasonlítani. Az éjszakai csillagos égbolt jelent meg előttem!
Magamra fújtam dobogó szívvel...pillanatokon belül az a csoda szétesett rajtam! Két óra múltán már semmit sem éreztem!
Ezért van az,hogy továbbra is makacsul állítom:nem papíron illatolunk,hanem a bőrünkön.
A parfüm nem tehet arról,hogy nem illünk össze - továbbadom - 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 17.

A parfüm nem tehet arról,hogy nem illünk össze - továbbadom - 4 csillagot kap.

riatai

2015. február 12.

Az egyik - általam kedvelt- legkülönlegesebb illat. Bánatomra tavaly túladtam rajta. De nagyon hiányzik. Igazi dívás illat. Na mondjuk nem a tinédzserkor végén és nem is a húszas éveink elején. Inkább egy érettebb, harmincas illat. Rendkívül tartós és erős. Maximum két fújás és egész nap érződik. Bár nem kimondottan nappalra ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

ursus

2014. május 13.

Férfi-illat?
Mármint miért is?
Nem adom; ez az enyém. De csak alkalmanként ;)
Feminim és mágnesként vonz ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Férfi-illat?
Mármint miért is?
Nem adom; ez az enyém. De csak alkalmanként ;)
Feminim és mágnesként vonz ;)

Judiit

2012. október 29.

Nem értem, hogy ez miért férfiillatként lett regisztrálva ? Ez egy igazi dögös női parfüm . Az EDT egy igazi tutajos illat :D
Egy link is hozzá: http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Nu-Eau-de-Toilette-3169.html
Meztelen, pajzán, erotikus, kicsit állatias.... :) Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Meztelen, pajzán, erotikus, kicsit állatias.... :) Imádom.

briony24

2012. október 24.

Nagyon jó de súlyos illat,nem egy hétköznapi viselet.Alkalmakra,esténként viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.