Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 19.

Lelőhely:   parfümériák

Limitált kiadás

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: bergamot, mandarin, gyöngyvirág,

Szívjegyek: jázmin, mirha, szegfűszeg,

Alapjegyek: ámbra, vanília, pasculi, opoponax gyanta.

szilviakiralyno

2016. március 3.

Update: 2016.03.03.
Pár nap együttélés után azt hiszem tökéletes a függőség, ugyanúgy, mint klasszikussal és a 2009-es kiadással. Egyszerűen csodálatosan muzsikál a bőrömön, maximális az addikció, imádom, szerelmes vagyok, elsőrangú, és most épp Ő lett a legesleg... Nem zavar, ha túladagolom, sőt, olyan aurát varázsol körém, amitől boldogság és emelkedettségérzés kerít hatalmába, az sem zavar, ha mást esetleg idegesít, büszkén emelem magasra a fejem, és kizárom a külvilágot..
Ő a menedékem, Ő a szerelmes ölelés, a bársonyos szerető, az érzéki és buja társ, aki a nap minden percében velem van, melegséget, határozottságot ad, merítek a mérhetetlen Opium erőből, miközben elbódít is kicsit, és a világ furcsa és zavaró dolgai kívül maradnak, Én viszont belül erős vagyok, motivált, ha kell néha szigorú és kemény is. Varázslat, mágia és bódult öröm nappal, éjjel pedig mámor, szerelem, erotika, ihletett látomások, és víziók. Ez a szerelem örökké tart...
Ha lehetne, sokszorosan 5*

2016. március 1.
Tegnap egy maszek kis parfümériában a belvárosban sikerült Őt is megkaparintanom, és őszintén meglepődtem, mert egyrészt ritkaság, másrészt az illat miatt. Azt hittem, olyan illatélmény lesz mint a kasszikus, vagy talán a 2009-es verzió, de Ő is egy új illatélményt adott. Abszolút hozza az Opium érzést, de kevesebb szegfűszeggel, inkább mirhás, tömjénes, határozottan száraz illat, nem nehéz, inkább komfortos, de maximálisan elegáns. Hatósugara viszont nem olyan éles, mint a többi verzióé, és édesnek nem is mondható. Alapvetően egy remek illat lett, csak a régihez szokott orrom elsőre meglepetésként érzékelte. Enyhébb, szerintem elegáns nappalokra tökéletes választás.- A fejjegyeiben bergamottos, kesernyés jegyek indulnak, később a szívjegyekben már érezhető némi szegfűszeg , ámbra és patcholi, de nem émelyítő. Bátran próbáltam ma ki a munkahelyemre is, ezideig pozitív véleményekkel. nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Update: 2016.03.03.
Ha lehetne, sokszorosan 5*