Yves Saint Laurent

Ár:   18900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 18900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 18900 Ft

Jacques Cavallier 1995-ös alkotása

Fej illat: Feket Ribizli, Csillagánizs

Szív illat: Galanga, Bors

Alap illat: Tolu Balzsam, Atlasz Cédrus, Bourbon Vanília

Ár: 18900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 9900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme edt
Ár: 5 ml/ 1000 , 10 ml/1850 , Eladó: Boldizsar
Állapot: Saját üvegből szórófejesbe frissen átfújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után FoxPost, MPL automatába az érvényes díjszabás szerint küldöm, vagy személyes átvétel Szegeden.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

albertinablogg

2018. november 13.

Update: Megrendeltem online, kipróbáltam mielőtt az édesnek betenném a fa alá. Már a doboz aljának felbontásakor megéreztem az illatát, fújtam a csuklómra, megállapítottam az eredetiséget. Istenem, micsoda mennyei illat ez! Mennyire más mint a megszokott mai ficsúr illatok!!! Egyben friss, modern, mégis klasszikus. Lehet butaság, de hiszek abban, hogy azok a parfümök (illatok) a legjobbak, melyeket még maguk az alapító atyák vagy anyák hagytak jóvá, hagytak ránk, az utókorra, elvégre ők tették a márkát azzá, ami ma. Ez az illat 1995-ből való, tehát maga Yves bólintott rá.
Persze ha egy mai fiatal lány vagy fiú megszagolja, egyértelműen nem fogja szeretni. Első fújásra a csillagánizs a legegyértelműbb, aztán előbukkan a fekete ribizli édes gyümölcsössége, végül a cédrus. A vaníliának nem különösebben érzem a jelenlétét, de persze én nő vagyok, egy férfinak másabb a bőre kipárolgása. Ez a 3 illatjegy a legerősebb benne.
Nem egy tucat illat, mégis gyermekkoromból olyan nagyon ismerős!! Mintha Keresztapám ezt használná, de nem venném be rá a cián kapszulát...

És én sem értem, hogy ez az illat miért van a legfelső polcon elérhetetlen magasságban, vagy a legalsón szemek elöl elbújva, mikor az YSL legjobb illata (persze csak a Pour Homme után)!!

Végre valami normális férfi illat, meg is rendeltem a férjemnek Karira. Annyira más, mint a mai tucat illatok. Úgy vettem észre, mintha régen intenzívebb és tartósabb parfümöket készítettek volna. Ráadásul ez egy EDT. Párom persze a Hugo Boss Bottled pasi, de az a baj, hogy olyan sokat fújt magára a múltkor, hogy becsömörlöttem töle. Az illattól, nem a pasitól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

x

2015. március 12.

Telitalálat, valahogy olyan könnyed.
Egy rövid szimat elég volt, hogy visszatérjen a hitem a gyümölcsökben. Kár, hogy a nőknek szánt illatokban olyan szúrósan édesek a gyümölcsök, hogy kerülöm őket messzire. Hát igy is lehet csinálni. :) Ez a feketeribizli hibátlan. Kb mint a málna a Tuscan Leatherben, gyümölcs, de nem tolakodó vagy émelyitő. Az ánizs garantálja, hogy kellően friss maradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Telitalálat, valahogy olyan könnyed.

Málni

2014. április 4.

Finom friss és egyben fűszeres az illata, ezen nem érzem, h olyan "idős" lenne mint a női változata...

update: megint valahoyg oda keveredtem a közelébe és nagyon tetszik, végül arra jutottam, használhatja nő is, nem az a kimondott pasi parfüm. Viszont én nem érzem túl erősnek, inkább lájtosabb, a női sokkal töményebb és hűvösebb időt kíván, ezt szerintem könnyebb viselni és nem hidegben, inkább tavasszal, 20 fokban nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

johnnybr

2013. február 12.

Ez az illat szerintem méltatlanul hever a parfümériák alsóbb polcain....Egy olyan illat, amit valaki vagy szeret vagy nem de egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni. A családomban nem nagyon szeretik, főleg a hölgyek nem, mert szerintük nagyon erős. (Mondjuk a mostani aquás-citrusos férfi-illat hullám miatt lehet ez, ami a parfümpiacot elöntötte az utóbbi években). Én viszont imádom! A feketeribizli lehet a titka, mert most jöttem rá, hogy azokat az illatokat általában nagyon kedvelem, amelyekben van eből a csodából. :) Ez egy nagyon egyedi illat és azoknak a srácoknak/uraknak ajánlom, akik elég határozottak ahhoz, hogy viselni tudják.
Ps: sajnos nemrég kaptam a hírt, hogy leálltak a gyártásával, nem hozott elég profitot a márka kozmetikai ágazatát képviselő L'oreálnak..:((( így érdemes lesz betárazni belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

johnnybr

2013. január 6.

Ne aggódj Laci, azért meg akad belőle itthon is... ;) nemrég voltam Bécsben, ott meg az eau de perfume változatot is láttam a Douglasban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Laci

2012. augusztus 16.

Na ez az Opium már igen kedvemre való, annyira szeretem, amennyire a női társát nem. :-) A fekete ribizli egy nagy gyengeségem már régóta, mindig kutatom, mikor találom meg egy parfümben, ebben aztán nagyon ott van ez a kis pikáns fekete gyöngyszem, megtámogatva egy jó adag ánizzsal, mellyel együtt bombaként robban a fejillatban. Impozáns ez a kezdés, de a folytatás is igazán mesébe illő. A gyömbér aromája is felsejlik, ezután a kedvenc rész, melytől hevesebben vernek a szívek a vanília és a tolu balzsam duettje. Cavallier bácsi nagyon tudja, mitől haláloznak el a legyek, mert én oda meg vissza vagyok ettől a balzsamos, finoman édes állapottól. A finoman édes a legnagyobb erőssége a kompozíciónak, mivel olyan finoman egyensúlyoz a fűszeres, gyümölcsös és az orientális vonal között, hogy öröm annak a közelében lenni, aki volt olyan kifinomult, hogy magára tett eme szerből. Na ez az az illat, amit bármikor fel lehet idézni, mikor először éreztem jó pár éve egyből beleégett az agyamba és ki sem lehet irtani onnan. Csodálatos alkotás, az elegancia és stílus méltó interpretációja. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.