Yves Saint Laurent

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 1971

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegyek: levendula, citromverbéna, petitgrain, bergamott, citrom

Szívjegyek: rozmaring, szegfű, muskotályzsálya, brazil rózsafa, geránium, majoránna

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, borostyán, pacsuli, vetiver, pézsma, cédrus

Ár: 20900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

albertinablogg

2018. november 10.

Na hát először is, nekem az exem használta ezt az illatot. Mikor első randin beszálltam a Jaguarba, egyből megcsapott ez az illat. Nem ezt a pirosat, hanem a hardcore YSL Pour Homme 100ml EDT Super Concentrate Spray-t használta, a fekete kupakosat (mindig Los Angelesben vette meg üvegszámra, mert itthon nem lehet kapni). Igen, azt, amiről itt beszéltetek a Super Concentrate! Na már most, fél év kellett, hogy megszokjam, először az jutott az eszembe amikor a kocsiban megéreztem (és bocs a szóhasználatért): - G*ccccc mi ez a parfüm?! Papószag!! Na, hát ez sem lesz holtig tartó románc, ha ezt kell szagolnom mindig... Nagyon erős, impulzív illat, nincs hozzá hasonló. De kedvenc férfi illatom lett, most kedvem támadt megvenni, hogy azzuramon is megszaglásszam. Nagyon harmonikus lenne a bőre illatával. Persze 2 fújás elég belőle. EDT az istenért, mégis hogy lehet ilyen tartós és erős?
Egyébként az Amerikai pszicho nagy kedvencem, és pontosítás végett 1987-ben játszódik, nem a 90-es években (hogy ezt honnan tudom? Amikor Patrick a Dorcia étterembe akart foglalni Courtneyval való vacsijukra asztalt, felcsapott egy telefonkönyvet, melyen 1987 szerepelt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Laci

2012. november 15.

Valaki tudna segíteni, nagyon rendelhetnékem van, viszont még sehol nem tudtam tesztelni az illatát, pedig régóta vadászom rá. Az illatjegyei nagyon ígéretesnek tűnnek. Először az Amerikai pszicho című filmben figyeltem fel rá Christian Bale pipereszekrényében, azóta érdekel, vajon miért ezt használná a főszereplő (a fizetett reklámon kívül persze). Aki ismeri, kérem jelentkezzen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.