Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vestara, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   parfümériák

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Boriskajuliska

2020. május 20.

Régebbi darabom egy picit elbújt az utóbbi időbe, viszont most a kezembe akadt és azt tervezem, hogy rendszeresen használni fogom. Nekem a szürke-beige-barna-kék kombináció van meg ami első ránézésre matt, de közelebbről szemügyre véve apró arany csillámok vannak benne kivéve a beigét legalább is én abban nem látok. Mivel a csillogás nem dominál, szerintem szép smokey eye smink készíthető vele és nedvesen használva a drámai hatás is elérhető. A paletta mérete megegyezik a púder méretével még utazás barátnak is nevezném (már amennyibe lehetne utazni, legalább is mostanában). Nem olcsó termék de a márkát meg kell fizetni annak ellenére, hogy sokkal olcsóbban is lehet hasonló palettát venni, sőt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

Vestara

2015. május 15.

Jól kihasználható, harmonizáló árnyalatok, de a pigmentáció nedvesen az igazi. Nem csak a megszokott szürke/barna/kék kombókban kapható, érdemes a merészebb árnyalatokkal is próbálkozni. Egy-egy vidámabb szín üdébbé teszi az arcot, teljesen felfrissíti a tekintetet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.