Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AKiss

2017. október 11.

Pár éve berendeltem párat szép rózsaszínben (pink diamond színben), még mindig van egy bontatlan :) Azóta is használom, szép csillámos, még este is találok magamon pár csillámot, de nem zavar, mert szép :))
Különleges a négyzetes oszlop alak, amelynek oldalai olyan fényesek, hogy szükség esetén mini tükörként is használtam már :) Szép küllem, szép beltartalom, nagyon kellemes krémes állag, finom illat, csillámok, kislányos mosoly a használatakor: ***** :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

bobekecske

2014. augusztus 5.

Sokkal jobban kedvelem őket, mint az új Rouge Pur Couture-t és társait. Ráadásul mivel megszűnőben vannak, jutányosabb áron is lehet általában hozzájuk jutni.
Egy élénk nyárias narancsos, fényes barnás (picit 90-es évek, de mivel gyenge a fedése, igazából viszonylag modernül és elegánsan hat) és a 148 Tea Rose nevű szuper-természetes, ám világos nude van birtokomban (utóbbi nem a sheer verzió).
Nagyon szép, hordható színek, kényelmes viselni őket, szépen kopnak (a csillámok picit vándorolnak). Nem tartósak, de ilyen fényes rúzsoknál ez nem meglepő.
A tipikus YSl illat jellemzi őket, amit én személy szerint nagyon kedvelek.
Bevallom nekem még a csomagolásuk is jobban tetszik, mint az új YSL rúzsoké...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

A tipikus YSl illat jellemzi őket, amit én személy szerint nagyon kedvelek.
Bevallom nekem még a csomagolásuk is jobban tetszik, mint az új YSL rúzsoké...

annanoszvai

2014. augusztus 5.

Nekem a 15-ös árnyalat van meg, még a híres neves belvárosi Müller outletben vettem... Hmm... A szín egy enyhén csillámos, sötét téglavörös szín, kellemes érzés viselni. Az illatát nagyon szeretem, a csomagolás szokás szerint YSL csoda, viszont; nem annyira tartós, de ez szerintem betudható a rúzs típusának. Ősszel szoktam leginkább használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

karina

2013. március 21.

Lolita, a 11-es? Mert az nekem is megvan de en nagyon szeretem!:) es nem is maszkal nekem. Az egyetlen problemam hogy nagyon az alapszine aligalig latszik, nagyon kis halovany, de szerintem nagyon kellemes a texturaja is, es bájos arnyalat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Lolita

2013. március 19.

Egy rózsaszín árnyalat csücsül valahol nagyon mélyen eldugva az egyik fiókomban. Az árnyalattal nem is lenne gond, csak az, hogy elmászkál. De nagyon gyorsan. Az enyémben vannak csillámok, amik túl nagyok, és karistolják az ajkaim. Szerettem volna szeretni, de nem hagyta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Mila85

2013. március 9.

Imádom 2 szín is van nekem belőle. A 26, meg a 24, igazi nude, de nedvesen fényesek, krémesek, isteni fini illata. Egyáltalán nem szárít. Tél vége fele vettem, volt hogy a hideg miatt kiszáradás ellen kentem fel. Imádom. Kim Kardashian ajkakat lehet vele csinálni:) Nem sápaszt, pedig nem vagyok kreol. Nekem ő eddig a tökéletes rúzs. Olyan termék, amit egyszerűen nem bírom ki hogy ne kenjem fel, még ha csak kondiba megyek is, annyira szeretem nézegetni is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.