Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedés-gátló és védő folyékony alapozó

• Forever Youth Liberator szérummal fiatalító hatásokat ad
  • Szabadalmaztatott Color Tune-Up komplex-el korrigálja a fakóságot
  • Folyamatos hidratálást ad huszonnégy órán át
  • SPF 20-as széles spektrumú UVA/UVB védelmet ad
  • Közepes és teljes fedést tesz lehetővé
  • Feszesebb, simább, ragyogóbb, egyenletes tónusú és fiatalosabb arcbőrt ad

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Klaunak

2017. január 28.

Nem rossz termék. Nem ül bele a ráncokba, viszont ahhoz képest amennyire fed (nem túl erős) nagyon látszik, hogy alapozó van az arcon. Jobban szeretem, ha nem ennyire szembeötlő. Én a szérum hatásból nem éreztem, láttam semmit. Még a felénél sem tartottam, de már szét ment az adagoló fej. Biztos nem fogom újra venni, nem ér annyit mint amennyibe kerül, de ha olcsóbb lenne sem ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

bobekecske

2016. november 3.

Annak ellenére, hogy talán érettebb bőrre (is) javasolt, szerintem sok bőrtípusnak beválhat. Kevésbé tartós, és rajtam picit átfényesedik, de ez nem meglepő.
Én sem vettem észre nagy változást a bőröm állapotán, de nem használom elég kitartóan, illetve akkora mennyiségben, mint ahogyan egy krémet vagy szérumot használnék.
Nem tudom, mekkora mennyiségben és milyen arányban tartalmazhat szérum-hatóanyagot, így igazából én nem is vártam látványos hatást, inkább csak örülök a tudatnak.. Ami persze joggal nrm elegendő, ha emiatt magasabb egy alapozó ára.
Én nem teljes áron vettem, nem is tervezem újra venni, illetve nem hagyatkoznék önmagában erre, ami az arcápolásomat illeti, így örömmel használom, de használtam már jobb alapozót is.
A pumpa adagolása külön dícséretet érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

A pumpa adagolása külön dícséretet érdemel. :)

Odil

2014. szeptember 3.

Jól eloszlatható, száraz részt nem kiemelő, hidratáló hatású alapozó, a fedése nem sokkal komolyabb egy BB kréménél. A közepesnél valamivel tartósabb, 7 órát kibír, táncikálással töltöttből mondjuk másfelet. Pár óra után átfényesedik. Nagyon természetes és szép a finish-e, nem teljesen matt és nem is zsíros kinézetű. A hidratáló hatása a száraz bőrömnek az éppen hogy elég kategória, normál bőrre tökéletes lehet. A ráncokban nem ül meg, de nem is tölti fel azokat, lifting hatása egyáltalán nincs, ám mitesszereket sem okoz. A pumpa éppen annyit adagol, hogy elég legyen, de nem sok, abszolút kimért. A felénél tartok, de a szérum rész jótékony hatásaival egyáltalán nem szembesültem, pedig ilyen szép üvegből lelkesen vártam a csodát, vagy legalább a semminél többet.
x=<4000 HUF-ért ötös lenne, így viszont csak ennyike, és semmiképpen nem javaslom ár-érték arányban.

Ud: Háromnegyedénél tartok, csoda még mindig sehol, viszont az adagoló feladta, és köpködni kezdett.

Kedves fiatal lányok, akiknek fél havi diákmunkájába kerül egy high end alapozó, és sóvárogva néztek a Marionnaud üzletekre, de bemenni inkább nem fájdítjátok a szíveteket!
Tudnotok kell: Ezeket a vackokat sem könnyebb kiszedni a kárpitból.
Ha szépek akartok lenni, gyűjtsetek inkább acélkapcsos csipkefűzőre. Abban nem lehet csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Tudnotok kell: Ezeket a vackokat sem könnyebb kiszedni a kárpitból.