ZanZa Natural Cosmetics

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: nyufi, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Szappanok

"Intenzív kókuszos ápolás a Zanza Coconut cream szappannal! A kókusz bőrre gyakorolt jótékony hatásait nem kell bemutatnunk. Ezt a szappant azért készítettük, hogy közelebb kerülhess az ápolt, gyönyörű bőrhöz! A benne található hidratáló és kollagén termelést serkentő olajok hatása már néhány használat után megmutatkozhat. Reggeli és esti tisztálkodáshoz egyaránt ajánljuk!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Rezs

2018. március 8.

Nagyon kellemes, kókuszos illat, sokáig megmarad a bőrön, remekül habzik, és ápol!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

Galamb01

2018. március 8.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele!Több mint 1 hónapig elég volt a szappan és egyáltalán nem bántotta a bőrömet! Az illatát még órák múlva is magamon éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.